Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Gosialuk 09:04, 11 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Ania wczoraj to aż się prosiło, żeby pobiegać po ogrodzie. Fajnie, że ci się udało.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Tess 11:06, 11 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Zrobiłyście mi dzień
Ciemierniki świetne. A Em spisał się na medal.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Kordina 11:28, 11 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
anpi napisał(a)

Zrobiłam swojemu za to czekoladowe serduszko! I obcęgi, coby nie zjadł mi sekatora!
Myślę,że łatwo rozpoznać, który prawdziwy, a który czekoladowy? Nie takie łatwe to było do zrobienia.


Wiedziałam, ze jesteś zdolna, ale że aż tak?? Świetne
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Ewa777 11:41, 11 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Obcęgi wyszły Ci znakomicie. Zdolna jesteś
Nie wiem, co to ciepło w ogrodzie, ani wiosna. Umnie cały czas zimowo. Śnieg leży na 15-20 cm i +1'C. Tez się skręcę w precelek jak Bożenka
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anpi 11:48, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Muszelka napisał(a)
Dorodne ciemierniki, w dobrej cenie. One baaaaaaaaaaaardzo się sieją. Za rok, dwa będziesz miała z nich srylion maleństw. Wiem, co piszę!

Wiem, wiem, już nad ich srylion, tylko niecierpliwa jestem w czekaniu aż zakwitną. Ale
Ciemiernikową szkółkę założyłam!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 11:49, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Ewik napisał(a)
Wypasione ciemierniki, jak posadzisz czekam na fotki . Czekoladowy sekator robi furorę

Wrzucę fotki napewno!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:01, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Kordina napisał(a)

O jeżu!! +16°C ?? Nieprawdopodobne, bo u mnie od wczoraj nawaliło śniegu na 20 cm... Chyba skręcę się w precelek z tęsknoty za...

No, ja byłam wczoraj przeszczęśliwa!!!
Dziś już mogę odpuścić prace ogródkowe ze spokojem, od rana pada deszcz.
Ale też jestem szczęśliwa, bo w końcu przyjechało podłoże popieczarkowe. EM już taki szczęśliwy nie jest....czeka go gówniana robota, trzeba te tony przewieść na docelowe miejsce
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 12:10, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Alija napisał(a)


Piękne krokusiki. Nowe ciemierniki bardzo ładne, a temat sekatorowo-czekoladowy przyszłościowy. Byłam kiedyś na Festiwalu Czekolady w Sandomierzu i były czekoladowe śrubki, nakrętki, młotki, itp., nie pamiętam sekatorów, ale być może też były.

Ja akurat nie jestem amatorką czekolady, ze słodyczy wolę ciasto, więc mój sekator może spokojnie leżec i " wyglądać". Bo mój eM, swoje cążki już skonsumował! Dobrze, że zrobiłam zdjęcie przed zapakowaniem!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 12:12, 11 mar 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9549
Aniu, ciemierniki piękne. Na pewno wejście do domu będzie wspaniałe.
Obcęgi też dla mnie były trudne do rozszyfrowania, które czekoladowe a które prawdziwe. Zdolna i pomysłowa jesteś Aniu.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 12:15, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8197
Magleska napisał(a)
Ania zdolniacha z Ciebie -czekoladowe obcęgi wyszły Ci świetnie niesamowita jesteś

spotkania zazdroszczę ...krokusiki przepiękne ...i ja też wczoraj cały dzień w ogrodzie -łapki bolą

Buziaki


Ja nie mogłam całego dnia poświęcić na ogród choć chciałam bardzo! Mam zacne plany na przyszły tydzień ...jak pogoda pozwoli!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies