Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

marba 10:36, 10 lut 2021


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Basiu, nie mogę się napatrzeć na Twoją wnusię. Cudna jest. I fotki też cudne. Przy takim odśnieżaniu każda pomoc się przyda.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
aneczka_a 11:32, 10 lut 2021


Dołączył: 27 sie 2015
Posty: 53
Kochana gdzie można dostać taką ścianę z lustrem do oczka wodnego?
basia3012 napisał(a)
Oczyszczone oczko wodne.







I przycięte turzyce.

____________________
basia3012 21:30, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Rumianka napisał(a)

W jakim sklepie można kupić takich pomocników?


Elisko, takich pomocników nie kupisz w żadnym sklepie. Niestety.: Chyba, że znasz jakiś sklep z cudami natury.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:34, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Roocika napisał(a)
Basia, kapitalnie
Pomocnica pierwsza klasa
Zdjęcia się Malutkiej udały
U nas też mnóstwo śniegu
Pozdrawiam


Asiu, no taka uparta ta mała, że musiała sama robić zdjęcia i koniec. Ja tylko trzymałam aparat żeby w śnieg nie spadł.
U nas śniegu coraz więcej. I na dodatek codziennie jeszcze dosypuje.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:38, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
beamilusia napisał(a)
Witam serdecznie Basiu w zaśnieżony dzień. Masz pomoc w odśnieżaniu. I to na dwie łopaty . Jaka pracowita Twoja wnusia. U mnie po nocy jeszcze dosypało śniegu. Koty rano nie mogły wyjść na dwór, ponieważ zapadały się w zaspach. Teraz już, na szczęście, odśnieżone podwórko. Pozdrawiam


Beatko, Zuzanka ledwie dała się namówić na małe odśnieżanko. Potem uparła się aby wystawić jej hulajnogę i chciała na niej jeździć. A wczoraj to huśtawkę musiałam jej rozłożyć i huśtała się.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:46, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
gogo napisał(a)
Basiu, zdjęcie wnuczki rewelacyjne, poproszę o "pożyczenie" pomocnicy do odśnieżania, bo śniegu u mnie ze 40 cm i ciągle pada
A ja już chcę mieć wiosnę.


Grażynko, jakbyś mieszkała bliżej to bardzo chętnie Nawet na cały dzień bym Ci wnusię pożyczyła. Jeżami nacieszyłaby się.
Pewnie masz jakieś jeżowe sierotki.
U nas śniegu tyle, że ciężko chodzić po chodnikach. Każdy odśnieży tylko na szerokość łopaty i takie tunele się robią. My z resztą też. Za rączkę z wnusią to już nie przejdziemy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:49, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Milka napisał(a)
Ależ pomocnik przy odśnieżaniu


Irenko, oj tak, pomocnica super.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:59, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
marba napisał(a)
Basiu, nie mogę się napatrzeć na Twoją wnusię. Cudna jest. I fotki też cudne. Przy takim odśnieżaniu każda pomoc się przyda.


Basieńko, lata świetlne nie było Ciebie u mnie. Cieszę się, że zajrzałaś.
Moja wnusia jest mała, będzie miała wkrótce dwa latka. Podobno jest bardzo podobna do mnie.Więc za komplementy dziękuję podwójnie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 22:28, 10 lut 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
aneczka_a napisał(a)
Kochana gdzie można dostać taką ścianę z lustrem do oczka wodnego?


Aniu, to bardzo proste. Prosisz męża lub znajomego lub sąsiada i taką ściankę Ci robią.
A tak na poważnie to ona została własnoręcznie przez męża zrobiona.

Ona jest wylana z betonu i wstawione jest w nią okienko kupione na Olx. Takie stare okienko z obory.
Tą ściankę to robił mąż na raty. Najpierw zalał betonem szalunek tej części poniżej okienka a potem zaszalował i zalał betonem tą drugą część, która jest wokół okienka i powyżej. No i daszek to osobno zalany element, też betonowy. Potem wstawić trzeba okienko i gotowe.
Dla dekoracji wisi tam żaba. Nie jest betonowa ale taką przypomina. Kupiona w dekoracjach ogrodowych na Alleg...
Z tej ścianki wychodzi stalowa, rura, którą płynie do oczka woda. Widziałam taką rurę w internecie.
Myślę Aniu, że taka ścianka to dla sprytnego mężczyzny nie będzie problemem.
Wymurowana ze starych cegieł byłaby też ładna, chyba jeszcze nawet ładniejsza. Ale u mnie niestety nie pasowały stare, czerwone cegły.

Cieszę się Aniu, że zajrzałaś.pozdrawiam serdecznie.

____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Roocika 08:12, 11 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu, mój synek też chce się bujać, dlatego u nas bujawka nie schowana i jak wychodzimy na dwór to jest to obowiązkowy punkt programu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies