Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 00:26, 26 cze 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ElzbietaFranka 12:44, 26 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Basiu podłej i opryskaj Rodki Magnicur Energe. Powinny stanąć na nogi i przytnij porażone gałązki. Najpierw przytnij później pryskaj.

Poza tym masz bardzo wypucowany ogród gdzie tam mój. Ja dzisiaj jeszcze przycinalam z rana aby wyschły lepiej rozróżnić co przycięte.

Rododendrony już 2 uratowałam w ten sposób.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
basia3012 23:41, 26 cze 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
ElzbietaFranka napisał(a)
Basiu podłej i opryskaj Rodki Magnicur Energe. Powinny stanąć na nogi i przytnij porażone gałązki. Najpierw przytnij później pryskaj.

Poza tym masz bardzo wypucowany ogród gdzie tam mój. Ja dzisiaj jeszcze przycinalam z rana aby wyschły lepiej rozróżnić co przycięte.

Rododendrony już 2 uratowałam w ten sposób.

Pozdrawiam


Dzięki Elu, przed chwilą kupiłam.
Dzisiaj popryskałam Aliette a we wtorek przyjdzie ten Magnicur Energy.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gogo 13:44, 29 cze 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Chwalę wszystko: nowe rodki i azalie /pasują do Twojego ogrodu/, kwitnące kaliny i kolkwicje i ręce Mistrzyni Fryzjerskiej - bukszpany wyglądają pięknie
Ratuj rh, bo byłoby ich szkoda
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Alija 17:53, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
basia3012 napisał(a)
Dzisiaj cięłam bukszpany.






Basiu, pięknie, bujnie, zielono w Twoim ogrodzie, podziwiam. Ogród taki wypielęgnowany, jak Ty to robisz???
Z rodkami nie pomogę, też mi dwa chorują, wyglądają jakby usychały, chociaż podlane. Zapisałam sobie nazwę mikstury, którą Ci Ela poleciła, może to pomoże. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 19:00, 30 cze 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
gogo napisał(a)
Chwalę wszystko: nowe rodki i azalie /pasują do Twojego ogrodu/, kwitnące kaliny i kolkwicje i ręce Mistrzyni Fryzjerskiej - bukszpany wyglądają pięknie
Ratuj rh, bo byłoby ich szkoda


Dzięki Grażynko za miłe słowa.
Rh będę starała się uratować. Zależy mi na nich.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 19:04, 30 cze 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Alija napisał(a)


Basiu, pięknie, bujnie, zielono w Twoim ogrodzie, podziwiam. Ogród taki wypielęgnowany, jak Ty to robisz???
Z rodkami nie pomogę, też mi dwa chorują, wyglądają jakby usychały, chociaż podlane. Zapisałam sobie nazwę mikstury, którą Ci Ela poleciła, może to pomoże. Pozdrawiam.



Alu, cieszę się że Ci się podoba.Lubię ten mój skrawek ziemi i praca na nim sprawia mi wielką przyjemność.
Twój ogród jest zupełnie inny, wspaniały. I ja jestem nim zachwycona. Ale to jest ogród a u mnie to ogródeczek w wersji mini.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 15:57, 01 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Widzę smuteczki, a może one trochę podeschły? rozrywałaś bryłę korzeniową jak sadziłaś?
One w donicy mają zbitą bryłę i po posadzeniu wydaje ci się że podlewasz a w tej bryle jest sucho
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:01, 01 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Poza tym pięknie przycięłaś buksy, zdrowe są, bez ćmy Slicznie Basiu, spokój w ogrodzie, u mnie znów szaleństwo kolorów, aż jestem zla, za dużo róż mam. Wszystko schnie, nie daję rady tyle podlewać, deszczu u nas nie było porządnego od początku wiosny, a i zimą mało opadów. Generalnie u mnie niemożebna susza, hortensje ogrodowe ładnie przezimowały a teraz w upały kwiaty im więdną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
basia3012 23:55, 03 lip 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
mirkaka napisał(a)
Widzę smuteczki, a może one trochę podeschły? rozrywałaś bryłę korzeniową jak sadziłaś?
One w donicy mają zbitą bryłę i po posadzeniu wydaje ci się że podlewasz a w tej bryle jest sucho


Mirko, rozrywałam dół bryły korzeniowej i w dołku rozkładałam to na boki. Ale może w tych które padają zrobiłam to za mało? Muszę sprawdzić.
Wiesz, te problemy z usychaniem pojawiły się po tym jak napowietrzałam małymi widełkami wszystkie posadzone rh. Może uszkodziłam tym padającym korzenie? Muszę to sprawdzić.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies