Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Nikita 09:40, 20 cze 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
To dobrze, że wspomniałam o tych kręciołkach na spotkaniu to chociaż się obkupiłaś. I chyba Danusia też kupiła. Sama byłam w szoku jak zobaczyłam cenę bo z tego co pamiętam w Obi jedna sztuka była droższa.
W sklepie też pewnie się dziwili...cały czas były kręciołki i nikt nie kupował (jak ja brałam to pani przy kasie mi się pytała do czego to "To")a tu nagle popołudniu wpadły dziewczyny i wykupiły wszystko ?!!! Ha ha ...magia Ogrodowiska.

Daj jutro znać co i jak u notariusza.

Dzięki za fotki u mnie...i wielkie dzięki że udało ci się przyjechać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Magda70 09:47, 20 cze 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Nikita napisał(a)
To dobrze, że wspomniałam o tych kręciołkach na spotkaniu to chociaż się obkupiłaś. I chyba Danusia też kupiła. Sama byłam w szoku jak zobaczyłam cenę bo z tego co pamiętam w Obi jedna sztuka była droższa.
W sklepie też pewnie się dziwili...cały czas były kręciołki i nikt nie kupował (jak ja brałam to pani przy kasie mi się pytała do czego to "To")a tu nagle popołudniu wpadły dziewczyny i wykupiły wszystko ?!!! Ha ha ...magia Ogrodowiska.

Daj jutro znać co i jak u notariusza.

Dzięki za fotki u mnie...i wielkie dzięki że udało ci się przyjechać.


Magda a w jakim sklepie??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lindsay80 10:04, 20 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Czytam, że działka wybrana i już plany obsadzeń, trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło i to miejsce stało się z czasem Twoim rajem na ziemi i spokojną przystanią!
____________________
Tu ma być ogród :)
sylwia_slomc... 10:33, 20 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
No widzisz jak się fajnie poskładało, najpierw sprzedaż potem kupno i z torbami nie pójdziesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 10:41, 20 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, Danusia jak była to już tylko 3 szt zostały, a chciała więcej heh wykupiłam i pewnie jest na mnie zła!

Magda - po 9,99 w Kauf...d. Za 2 szt cyzli po 5 zł/szt. Spiesz się, bo od jutra nowa oferta więc mogą je wymienić na coś innego (są od ubiegłego czwartku).

Lindsay, dziękuję, też bym chciała

Sylwia
, no zobaczymy

właśnie do mnie dzwonił kupujący że im się papier z banku nie podoba... że zamiast zaświadczenia powinno być napisane promesa. No kurde, bawią się w słowotwórstwo. Jeśli wszystko co jest wymagane tam jest. MASAKRA. heh

Jeszcze żebym się nie pytała tej prawniczki czy ma jakieś specjalne wymagania co do treści tego dokumentu. Powiedziała że nie, że wg wzoru z banku. No i czeka się tydzień, kosztuje ten papier 200 zł i jak mi każą go wystawiać ponownie to jutro nieaktualne i mnie chyba szlag trafi heh.
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 10:45, 20 cze 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Oszszsz kurde.....delikatnie mówiąc
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 10:54, 20 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
heh. Nawet się już nie denerwuję. Jak nie zdążymy przed moim urlopem z tym bałaganem, trudno. Mnie się w sumie nie spieszy a z urlopu nie zrezygnuję, wszystko zapłacone już od dawna. MASAKRA

miłego dnia Dziewczyny
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaCh 13:56, 20 cze 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Karola, dzięki Tobie mamy z Makusią kręciołki do pomidorów
____________________
Ania - Malutki pod lasem
popcorn 13:59, 20 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Magdzie Nikicie. Cieszę się Ja też mam, 30 szt hehe
____________________
Mój nowy ogródek
AnnaCh 14:08, 20 cze 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No dobra, ale u Ciebie się dyskusja zaczęła i stąd wiem gdzie szukać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies