Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sierotka 18:08, 18 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
No widzisz jaki pomysł świetny Sylwi i trochę ostów ogrodowych co by pewne części ciała pokuly eh sąsiedzi brrrr
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 18:29, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wacku, a gdybyś tak nad stawem założył po prostu łąki kwietne i coś w rodzaju bylinowego ogrodu preriowego, ale tak na pół dziko??? Musiałbyś tylko wysiać nasiona , a myślę, że jak zakwitnie to z trawy nie będzie się złodziejom chciało wydłubywać. Byłoby pięknie, pasowałoby do otoczenia, pielęgnacja minimalna bo raz w roku skosić i spalić....no i nie do ukradzeniaNadal miałbyś miejsce na spotkania, relaks i ognisko A pod blokiem zrobić sobie ogród z prawdziwego zdarzenia


Tak Sylwio
w lecie dużo czytałem nt. kwietnych łąk na innym portalu ogrodniczym. Zamierzam taką łąkę zrobić na grobli pomiędzy stawem i rzeczką. Wybieramy się w lecie do czeskiego Brna w którym te łąki są wyeksponowane. Gotowe zestawy nasion można zakupić. Zastanawiam się tylko czy mogę nasiona siać w już rosnącą trawę ( nie jest wystarczająco gęsta). Wysiewałem ją w 2016 r. nie wszystko wzeszło i nie zasilałem nasionami w 2017 r.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 18:30, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
No widzisz jaki pomysł świetny Sylwi i trochę ostów ogrodowych co by pewne części ciała pokuly eh sąsiedzi brrrr


Chętnie osty powsadzam, ale to chyba nie pomoże
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 19:04, 18 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Dobre tez są berberysy ha ha
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 22:48, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Dobre tez są berberysy ha ha

albo przegorzany.
berberysów nie mam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 22:48, 18 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
No, zobaczymy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gardenarium 09:33, 19 lut 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Linkuję bo ciągle wspieram w pracach https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/452-ogrod-w-stylu-dzikiej-laki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Waclaw 17:47, 19 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Gardenarium napisał(a)
Linkuję bo ciągle wspieram w pracach https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/452-ogrod-w-stylu-dzikiej-laki


Ale miła niespodzianka!! Jestem pełen podziwu dla tego wsparcia. Obserwuję na portalu jakie wielkie jest.

Prace w przedogródku czekają na wiosnę. Teraz praca wre na ranczo ze stawem i na leśnej działce ( to trzecia działka) gdzie aktualnie układam ścieżkę z kamienia. Dzisiaj "tłukłem kamienie". Wszystkie mięśnie mnie bolą ale jak przyjeeemnie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:06, 19 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Witaj Wacław a gdzie fotki z prac? dawaj
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 19:37, 19 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Witaj Wacław a gdzie fotki z prac? dawaj


Bogusiu,
miło, że zerkasz.
Ostatnie prace są tak maaało medialne.
Nie robiłem zdjęć.Uważałem, że nikogo nie zainteresują. Jutro jadę dalej "tłuc kamienie" - te akurat wywożę taczką na naszą drogę leśną aby wyrównać koleiny. OK zrobię zdjęcia. Specjalnie dla Ciebie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies