Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

sierotka 17:17, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Super, macie sporo prac ale będzie pięknie jak zrobisz nasadzenia rózne co do róż zamawiałam własnie niedawno z Końskowoli zajrzyj tam poczytajcie o każdej i takie kupcie w swoim rejonie Na pW wrzucę Ci link gdzie sa fajne opisy róz co i jak z nimi potem
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 17:28, 20 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Super, macie sporo prac ale będzie pięknie jak zrobisz nasadzenia rózne co do róż zamawiałam własnie niedawno z Końskowoli zajrzyj tam poczytajcie o każdej i takie kupcie w swoim rejonie Na pW wrzucę Ci link gdzie sa fajne opisy róz co i jak z nimi potem


Bardzo Ci dziękuję za deklarację w sprawie róż.
Na pewno coś dobiorę.
Pracuję sam. Brata nie interesują "dyrdymały". Ale ja go i tak urządzę oby tylko sił i czasu wystarczyło.
Zbudowałem mu domek, decking, koszę mu trawę, ( jest jej naprawdę sporo - zresztą częściowo na zdjęciu widać) również na drodze leśnej ( no bo przecież samochód "po ludzku" musi dojechać). Teraz przyszła pora na ścieżkę, atrakcyjne wejście z rożami i inne rośliny
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 17:32, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Juz masz na PW
Kup ogniki to bardzo reprezentacyjne krzewy cudne
Perukowce tez
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 17:56, 20 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Juz masz na PW
Kup ogniki to bardzo reprezentacyjne krzewy cudne
Perukowce tez


Dziękuję za linka do rosarium. Różany zawrót głowy. Będę decydował w marcu lub kwietniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie

Perukowce mi się podobają. Miałem na ranczo ale mi ukradli w 2016 r
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:05, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Tak jest tam jest sporo parę wieczorów czytałam zanim kupiłam a kupiłam duzo he he
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 18:11, 20 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Tak jest tam jest sporo parę wieczorów czytałam zanim kupiłam a kupiłam duzo he he

Ja tez mam plany zakupowe. Wszak do obsadzenia przedogródek i częściowo Pasieczysko. A i na ranczo też coś pewnie kapnie. Najpierw jednak, zgodnie z Dekalogiem Szefowej; plan. Jeszcze przede mną.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:13, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Jak zaczniesz kupować to przerodzi sie to w nałóg zakupowo-ogrodowy chyba ,że tak nie masz
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Waclaw 18:45, 20 lut 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
sierotka napisał(a)
Jak zaczniesz kupować to przerodzi sie to w nałóg zakupowo-ogrodowy chyba ,że tak nie masz

Bogusiu,
mimo, że na Ogrodowisku jestem od niedawna to moja namiętność do kwiatów, krzewów, ogólnie - roślin trwa już wiele lat. Zaczęło się przed wielu laty kiedy kupiłem teren pod ranczo. Ogromnie zaniedbany, zarośnięty, z krzywymi drzewami, wykrotami i bagnem. Tam to dopiero było pracy!
Kiedy jestem na jakiejś giełdzie roślin ( a bywam często) to po prostu tracę głowę, oczy maślane chłoną wszystko i tylko resztki rozsądku huczą w głowie; "a gdzie ty to wszystko wsadzisz? kiedy zadbasz". Nałóg "zakupowo-ogrodowy' jest wszechpotężny u mnie.
Trafiłem na Ogrodowisko i min. natrafiłem na znakomitą radę: jest nią Dekalog Danusi. Zamierzam się go trzymać. Pozwoli to usystematyzować wydatki, nasadzenia i kompozycje. Żeby jeszcze przestali kraść i wystarczyło czasu. Z tym czasem to jeszcze nie wiem jak będzie. Jak już poznałaś moje "tereny": jest baaardzo dużo pracy. Ale to ta praca z roślinami daje satysfakcję. Jest jeszcze coś: daje wytchnienie od pracy zawodowej. A przecież jest jeszcze druga moja pasja: podróże. Też czasochłonna. Ale ja wciąż jestem głodny życia
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sierotka 18:54, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Fajnie ,nie czesto spotyka sie mężczyzn kochających prace w ogrodach wierz mi ja znam niewielu ba nawet mały odsetek .Super .To daje wytchnienie i wbrew temu ,ze są to prace cięzkie nawet fizycznie to zadowolenie po takim dniu jest cudowne.A żona co sadzi Twoja czym sie pasjonuje? pewnie nieraz może ma dośc zapaleńca ogrodnika ?? ha ha Podroże piekna sprawa
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
sierotka 18:58, 20 lut 2018


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Danusi to ja się boję pytać z taką wiedzą uffffffff
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies