Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

la_estrellita 23:38, 31 mar 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Witam serdecznie,
Barfzo fajny ogród, niczego mu joe brakuje a taka już natura ludzka, że jakby nie było, to chciałoby się lepiej, ładniej lub po prostu inaczej .

Gratuluję talentu do obsadzania donic. Ja raz próbowałam zrobić kompozycję i nic z tego nie wyszło . Co to toto limonkowe z lewej w donicy?

MariuszG napisał(a)


____________________
Agnieszka Gutlandia
MariuszG 22:59, 01 kwi 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Agnieszko, dziękuję bardzo za miłe słowa na żywo nie jest tak u mnie ładnie, ale staram się żeby chociaż było jako tako zadbane.

To żółte w donicy to jest wilec, zwany ipomeą albo batatem. Żebyś Ty widziała jakie kartofle urosły z niego w tej donicy myślałem żeby je upiec w piekarniku ale czasu brakło. Ciekawe czy to są takie normalne bataty.

Idę w odwiedziny do Ciebie
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Pszczelarnia 09:37, 03 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mam nasiona tej rudbekii - wysieję.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
KasiaBawaria 07:33, 04 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Tak weszlam i zostalam na chwile. Bardzo ladne zdjecia robisz
____________________
Zapraszam na kawe
paradas 08:59, 08 kwi 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Uwielbiam te doniczki ceramiczne, zwłaszcza te stojaki z pelargoniami! Chyba skradnę pomysł z tymi rządkami, mam dużo bulw kann i nie wszystkie trafią do gruntu
Gdzie zimujesz oleandra?

Pozdrawiam
la_estrellita 23:30, 12 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Wilec powiadasz? Że taki batat? Jak z Biedry? O kurczaki. Nosz kupię chyba pierwszy raz w celach niekonsumpcyjnych a dekoracyjnych .
____________________
Agnieszka Gutlandia
sylwia_slomc... 23:42, 12 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Poczytałam Poczekam do lipca NIgdzie mi sie nie śpieszy
Dziękuję bardzo Cmok
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MartaKozak 17:27, 10 maj 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Dopiero dzisiaj trafijam do Twojego pieknego ogrodu, bede zagladac czesciej
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Milka 17:46, 10 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękny ogród z duszą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MariuszG 21:13, 10 cze 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Bardzo wszystkich przepraszam za brak odpowiedzi . Bardzo dużo pracy było ostatnio i nie było czasu na ogród ani na forum. Ale teraz chyba będzie lepiej

Kasiu, w końcu mam aparat i nie muszę robić zdjęć telefonem. Przeważnie byle jakie były.

Damianie, stojak na pelargonie sprawdzał się bardzo dobrze, wygodnie było podlewać doniczki. Oleander zimował dotychczas w chłodnym pomieszczeniu. W tym roku był zimowany gdzie indziej i oleandra już nie ma .

Agnieszko, Idę do Ciebie zobaczyć czy kupiłaś batata

Sylwio, lipiec niedaleko . Bardzo mi się podoba dmuchawiec u Ciebie. Coś wspaniałego.

Marto, Irenko, dziękuję za takie miłe słowa w rzeczywistości ogród nie jest ładny, bo widać wszystkie mankamenty. A na zdjęciach można sobie kadrować. Ale mimo tego bardzo go lubię
____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies