Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 17:01, 15 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Elu u mnie trzmieliny też już prawie bez liści, bardzo krótko płonęły, a tam tak jest proso rózgowate myslę czyby jeszcze nie dokupić i posadzić w inne miejsca.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sierotka 17:03, 15 paź 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
greg66 napisał(a)


Bogusiu
brak mi słów


A dobrze Ci tak ,ze brak Ci słów tworzysz piękny ogród to masz ode mnie Pozdrowionka
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
greg66 17:38, 15 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
A ciekawe jest że jeszcze trzy lata temu ogród traktowałem bardzo relaksująco, leżaczek, leżaczek i leżaczek. Co to się porobiło

Bogusiu masz ode mnie oficjalne zaproszenie, gdy będziesz przejazdem koniecznie wstąp
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Waclaw 18:23, 15 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
greg66 napisał(a)


Wacku pozdrawiam i dziękuję i zapraszam


Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas , na wieczory w letnią noc
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Ania111 18:55, 15 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witaj Grzesiu ,

2 dni mnie nie było ,
a tu takie piękne fotki ,


Ale sumaka nie widzę

A masz coś bordo ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
greg66 19:30, 15 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Aniu proszę oto sumak



bordo

____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
sierotka 21:52, 15 paź 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
greg66 napisał(a)
A ciekawe jest że jeszcze trzy lata temu ogród traktowałem bardzo relaksująco, leżaczek, leżaczek i leżaczek. Co to się porobiło

Bogusiu masz ode mnie oficjalne zaproszenie, gdy będziesz przejazdem koniecznie wstąp


O ratunku jak miło a gdzie Tys jest ogrodniku doskonały ?
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
Ania111 21:55, 15 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
greg66 napisał(a)
Aniu proszę oto sumak



bordo




Grzesiu .
Rumak cudny wiem że sprawia problemy Ale dla takiego widoku ... och ....
A dalia cudowna ,też by pasowało stworzyć jakąś kolekcję


Pamiętaj,
Jutro inny kolor
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 22:53, 15 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
greg66 napisał(a)
Ale dziewczyny, trawy są piękne i teraz jak kwitną i potem przez zimę jak stoją opatulone śniegiem (ja je ścinam dopiero wiosną) A poza tym u mnie mając taka ziemię czyli prawie piasek one rosną idealnie Ale nie wszystko tak rośnie, ot jeżówki w tym roku były prześliczne ale dorwał je jakiś grzyb, podejrzewam że od ostróżek go dostały. Teraz się głowię gdzie te ostróżki przesadzić, przetaczniki i pysznogłówki też miały grzyba i ich liście były brzydkie przez to wcześniej je ściąłem a wczoraj patrzę że coś rozchodniki niektóre takie sobie są
Życie ogrodnika










Grzegorz jeżeli masz jakieś choroby to trzeba pryskać nawet teraz opryskaj roślinę i ziemię, spróbuj Topsinem M 500. J
Ja mam taki problem z języczka bardzo mi się podoba. Rośnie ładnie a potem w połowie lata dostaje plam na liściach i usychają.
Dużo języczki jest w Łazienkach w Wawie pod drzewami i ładnie w cieniu rosną u mnie jak na złość tylko 2 m-ce a potem do ścięcia i też ledwo kwitną.

Muszę kupić jakieś nowe może te kupiłam porażone.

Teraz o trawach rozplenica na fotce bardzo ładna podlewaj ja częściej. wiosna sypnij pod wszystkie trawy letniego nawozu do trawnika. Kiedyś tak zrobiłam i się zabrały. Teraz już nie nawoze bo olbrzymy. Widziałam jeszcze ładniejsze od moich jako solitery. Wiosna może dam rady uszczknąć trochę korzenia i posadze w trawniku.
Masz bardzo ładne trawy nie narzekaj wiosna tak jak mówiłam sypnij nawozem albo kompost rozłóż.

Ładna pogoda wszystko zmienia kolor. U mnie nie bylo przymrozków i ładnie się wszystko przebarwia. Oglądając niektóre wątki widzę, że przymrozilo.

Pozdrawiam Grzegorz
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 07:42, 16 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Grześ, trawy śliczne cieszę się, że rozplenice ode mnie kwitną.
Przetaczniki i inne byliny łapią paskudztwo na koniec sezonu, nie przejmuj się tym, wiosną wycięte i rośnie na nowo ładne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies