Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

AnnaMS 22:59, 12 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Przez takich ogrodników/ogrodniczek jak Ty zapadłam na chorobę - Trawicę, lekarstwa nie mam, i tak nakupiłam sporo traw w tym roku ...
Piękne masz trawy, kolekcja hostowa i jeżówkowa się rozrasta, super Ci wszystko rośnie
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
gogo 00:41, 13 paź 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Fajną miałeś pogodę na wiele czynności w ogrodzie, zazdroszczę.
Jeżówki niezawodnie piękne
Moje plany wzięły w łeb, bo u mnie wiało i wiało, a w przerwach....wiało
Choć dzień był bardzo słoneczny, nie chciałam ryzykować...urwania głowy
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gosika67 09:13, 13 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Pięknie dzisiaj, u mnie jeżówka -kwiat tylko jedna, szybko się zwinęły.Tak samo budleje.
Ale do tej pory kwitnie clematis.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
KasiaBawaria 09:21, 13 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
AnnaMS napisał(a)
Przez takich ogrodników/ogrodniczek jak Ty zapadłam na chorobę - Trawicę, lekarstwa nie mam, i tak nakupiłam sporo traw w tym roku ...
Piękne masz trawy, kolekcja hostowa i jeżówkowa się rozrasta, super Ci wszystko rośnie


Ja tez
____________________
Zapraszam na kawe
greg66 11:43, 13 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ale dziewczyny, trawy są piękne i teraz jak kwitną i potem przez zimę jak stoją opatulone śniegiem (ja je ścinam dopiero wiosną) A poza tym u mnie mając taka ziemię czyli prawie piasek one rosną idealnie Ale nie wszystko tak rośnie, ot jeżówki w tym roku były prześliczne ale dorwał je jakiś grzyb, podejrzewam że od ostróżek go dostały. Teraz się głowię gdzie te ostróżki przesadzić, przetaczniki i pysznogłówki też miały grzyba i ich liście były brzydkie przez to wcześniej je ściąłem a wczoraj patrzę że coś rozchodniki niektóre takie sobie są
Życie ogrodnika





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
pestka56 13:03, 13 paź 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
To wina pogody, ten grzyb na bylinach. Chociaż ja mam jedne pysznogłówki, które mają mączniaka co roku niezależnie od pryskania, a drugie nigdy nie złapały.
____________________
Kasia
sierotka 15:04, 13 paź 2019


Dołączył: 01 kwi 2017
Posty: 4071
Mączniak u mnie na roślinach okropny a w ub roku nie było tylko niektóre róże miały Grzesiu a może to z wilgoci zagrzybiona ziemia ?u mnie mech się pojawił między różami np .Jest dość mokro
____________________
spełnione marzenie las brzozowy zapach róż xxx moja wizytówka
ewsyg 16:07, 13 paź 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ostatnie zdjęcie jest przecudne.

Jak spisała się balia z ogrodem wodnym? Moje doniczki miały się dobrze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że woda była krystalicznie czysta i nic a nic nie miała brzydkiego zapachu. W przyszłym roku mam zamiar wykopać małe oczko wodne. Jedną donicę z wodą już zlikwidowałam. Mieszkała tam żabka i troszkę mi jej było żal, ale druga donica została, może tam zamieszkać.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
danuta_szwajcer 18:46, 13 paź 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Cudna jesień, pogoda również, no i jeszcze Ci jeżówki kwitną? Gratuluje referatu na konferencji Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
gosika67 19:52, 13 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Wczoraj, dzisiaj złota polska jesień.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies