Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

ElzbietaFranka 23:13, 03 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Grzegorz nie poznaje twojego ogrodu tyle kwiatów. Kiedy ty to przytargales i posadziles. Nie wszystko pokazujesz czaisz się. Pięknie wszystko kwitnie.

Grzegorz powiedz ty co ty robisz z jarzmianka jak przekwitnie czy ja przycinasz? Jak z nią postępować.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
greg66 19:42, 04 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dziękuję
Halinko mi niebieska drakiew nie wyszła po zimie, one się nie wysiewają przynajmniej u mnie.
Tawułki rosną w słońce ale liście szybko się popalają, trzeba uważać i podlewać.









____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 19:47, 04 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
ElzbietaFranka napisał(a)
Grzegorz nie poznaje twojego ogrodu tyle kwiatów. Kiedy ty to przytargales i posadziles. Nie wszystko pokazujesz czaisz się. Pięknie wszystko kwitnie.

Grzegorz powiedz ty co ty robisz z jarzmianka jak przekwitnie czy ja przycinasz? Jak z nią postępować.


Elu mi jarzmianki znikły po zimie
I chyba nie bedę z nimi eksperymentował, może ziemia nie ta?
Elu sam się dziwię czasami jak mi te rośliny zaczynają wywijać. Dużo podlewania i ciągła robota ale tak bez przesady (przecież nie ucieknie)





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 19:48, 04 lip 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
penstemony



z trzykrotką




____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
daszum 22:10, 04 lip 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Grzesiek, stworzyłeś piękny ogród bylinowy przetykany trawami

Roślinki od Ciebie zaczęły rosnąć, niedawno je posadziłam w oczku.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 22:15, 04 lip 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
greg66 napisał(a)






Śliczne zestawienie
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
ElzbietaFranka 22:22, 04 lip 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Grzesiu to niech dalej wywijają. Piszesz o podlewaniu? U nas tyle wody ze mogę ci wysłać. Wczoraj była taka ulewa przez godzinę czasu ściana wody. Moje suche oczka wypełnione były po brzegi. W oczku mokrym ryby pływały poza oczkiem te małe.
U nas codziennie po dwie ulewy przechodzą. Róże mam już w katastrofalnym stanie wytrzaskane wszystkie płatki. Jeszcze mogę liczyć na te późniejsze.
Pod ciężarem wody drzewa się łamią.

Ze skrajności w skrajność z tą pogodą wychodzi. Za tydzień ma być upał.

Jak nie wiesz co z jarzmiankami to muszę zajrzeć w necie. U mnie mają się dobrze.

Gaura cinjuz ładnie kwitnie. U mnie leży już nie miałam dzisiaj siły wszystkiego podnosić i otrzepywac z wody.

Miłego tygodnia

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basieksp 23:12, 04 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
greg66 napisał(a)
penstemony



z trzykrotką






Ładne te pe penstemony no i te donice też są ciekawe, z betonu, czy coś innego, mają ciekawą strukturę, podoba mi się
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
AgataM 23:55, 04 lip 2021


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904


Stworzyłeś przepiękny ogród....Tak na bogato A ta kompozycja skradła moje serce
Pozdrawiam

____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Helen 07:55, 05 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
greg66 napisał(a)
penstemony




Grzesiu, jaka to odmiana tego penstemona? Szukam firebird i nie mogę w PL znaleźć.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies