Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Sebek 21:29, 19 sie 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Radziu2013 napisał(a)
Danusiu, a ja zapytam o ogród wodny, o którym kiedyś pisałaś i pokazywałaś zdjęcia z placu boju...

Wiem, że jesteście zapracowani (dopiero co skończyliście prace przy stawie, oranżerii )...ale czy jakieś prace tam wykonujecie? Dopytuję, bo bardzo mnie zaciekawiło to mniejsce


Planowo ma być jeszcze w tym roku. Sama wizja opowiedziana przez Danusię zwala z nóg
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:37, 19 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Balea napisał(a)
Swietnie, bardzo mnie cieszy, ze nawet i w Norwegii masz fanow

Danusiu, mogla bys mi powiedziec gdzie moge kupic twoja ksiazke?





Albo na dniach otwartych u nas, wtedy podpisuję na miejscu albo kupić można tutaj, wisi na stronie głównej ogrodowiska https://www.lasksiazek.pl/pl/p/Jak-zaprojektowac-ogrod-marzen/1252

Ha, doczytałam że czwarte wydanie chyba się wyczerpało, ale ja mam w sprzedaży w ogrodzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:38, 19 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


tutaj jest link do księgarni
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Radziu2013 21:45, 19 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Sebek napisał(a)


Planowo ma być jeszcze w tym roku. Sama wizja opowiedziana przez Danusię zwala z nóg


To wspaniale Już nie mogę się doczekać
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
sylwia_slomc... 21:47, 19 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Radziu2013 napisał(a)


To wspaniale Już nie mogę się doczekać

Ja też
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MartaKozak 21:48, 19 sie 2019


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Książkę dostałam od eMa pod choinkę 2 lata temu, następnym razem wezmę ze sobą po autograf
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
Katkak 21:54, 19 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Raj na ziemi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gardenarium 22:05, 19 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Radziu2013 napisał(a)
Danusiu, a ja zapytam o ogród wodny, o którym kiedyś pisałaś i pokazywałaś zdjęcia z placu boju...

Wiem, że jesteście zapracowani (dopiero co skończyliście prace przy stawie, oranżerii )...ale czy jakieś prace tam wykonujecie? Dopytuję, bo bardzo mnie zaciekawiło to mniejsce


Czyścimy liście żółte, ucinamy kwiaty, powinniśmy raz na 2 m-ce odkurzać dno, filtry powinno się czyścić jak woda słabo przepływa, ale były one czyszczone ostatnio na Wielkanoc I tyle, wszystko żyje samo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:07, 19 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dni otwarte najbliższy termin w weekend 23- 24 sierpnia
Zapraszamy od 10 do 16 tej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Balea 22:08, 19 sie 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Gardenarium napisał(a)


Albo na dniach otwartych u nas, wtedy podpisuję na miejscu albo kupić można tutaj, wisi na stronie głównej ogrodowiska https://www.lasksiazek.pl/pl/p/Jak-zaprojektowac-ogrod-marzen/1252

Ha, doczytałam że czwarte wydanie chyba się wyczerpało, ale ja mam w sprzedaży w ogrodzie.


Niestety nie dam rady w tym roku przyjechac do Polski, wiec musze zamowic przez internet.

Zaraz sprawdze ktore z tych ksiegarni wysyla za granice.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies