Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Makao_J 21:06, 31 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Danusiu, łubin to co roku sadzisz nowy czy wysiewasz?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
dominika_ 22:40, 31 maj 2020


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Noc z głowy, jak tu spać po takich widokach
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Gardenarium 07:28, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
basia3012 napisał(a)
Maluszki słodziaki. Aż buzia się uśmiecha na ich widok.
Dekoracje, detale ogrodowe przecudnej urody. Perełki po prostu.
Roślinność oczywiście wcale nie gorsza. Wiosna aż kipi. Gratuluję takiego pięknego ogrodu.
Pozdrowienia.


Dziękujemy bardzo. Powoli wyciągamy, albo chowamy, bo uważam, że mamy tego nieco za dużo, tzn. w za dużym zagęszczeniu, ale staram się kompletować kolekcje zgodnie z kolorem kwiatów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:30, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
W pierwszej chwili myślałam, że to maki, śliczny ten kuklik


Bardzo go polubiłam, kwitnie wielką masą kwiecia. Zobaczę jak długo. Mam też inne kolory.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:31, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magleska napisał(a)
Danusiu
jak zawsze u Ciebie moc inspiracji
gratuluję malutkich kociaków


Kotki obecnie gramolą się i są bardzo śmieszne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:32, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
antracyt napisał(a)
Wasza Anglia coraz bardziej angielska.
Strasznie mi się podobają te wszystkie strukturalne, strzyżone formy wybijające się spomiędzy miękkiego kwiecia.


Bardzo to miłe, cieszymy się, bo chcieliśmy bardzo, żeby ogród przypominał choć w małym stopniu to, co wiedzieliśmy przez te wiele lat jeżdżenia po Anglii. Czekamy jeszcze żeby ustawić kamienne grzyby z Cotswolds...czekam na pomysł, gdzie je umieścić najlepiej

Brakuje tylko stylowego budynku, ale może choć ten mały domek uda się stworzyć "na podobieństwo"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:33, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agania napisał(a)
Ślicznie nad stawem i szklarnią, podziwiam żywopłot krzyżowy i nową fonntanę
Rabaty bylinowe czarują i bujnęły na całego, kuklik jest magiczny, czosnki królują
Kociaki urocze to Misia ma młode taak?


Czosnki udały mi się i cała ta kompozycja roślinna nad stawem. Obecnie to miejsce najbardziej mi się podoba.

Tak, Misia ma maluszki, Pusia jest wysterylizowana. Misia pogoniła Pusię i nie wpuszcza jej do domku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:34, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mgduska napisał(a)
No i buchnęło kolorami
Węzłowy jest zachwycający - jestem fanką już samego pomysłu, a wyszedł przepięknie



Dziękuję, pokaże swoje uroki za rok, jak się zagęści.

beata_m napisał(a)
Niesamowicie i zachwycająco


Również cieszę się, że się podoba.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:36, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Zazdroszczę (tak pozytywnie) pięknych donic i ta fontanna w formie poidełka nawet lepszy pomysł choć tymczasowy. Ale jest radocha jak się patrzy na owoce swojej pracy, prawda?


Tak, włąśnie o to chodzi. Stała od stycznia schowana w kącie, pomyślałam: po co tam leży, skoro mogę na nią codziennie patrzeć? Jeszcze ktoś niechcący by głowę utrącił?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:37, 01 cze 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
isia33 napisał(a)


Ślicznie wygląda to połączenie fioletowych czosnków i liści bordo. Co to jest za roślinka?


Uwielbiam tę roślinę ze względu na ciemne liście.



To Penstemon digitalis 'Dark Towers'
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies