Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Karol99 10:45, 17 sty 2021


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Danusiu, przepraszam, że piszę w Twoim wątku, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Na początku września sadzilem 6 śliw wiśniowych, z doniczki. Teraz takie mrozy. Myslisz, ze będzie po nich?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Sebek 11:26, 17 sty 2021


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pięknie powspominać Czekamy już na kolory, śniegu mam już dość
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bodziszek711 14:45, 17 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 14
Witam serdecznie

I ja zakupiłam książkę kilka dni temu, ale gapa ze mnie i nie nabiłam sobie żadnego rabatu...ale nic to. Nie o rabaty chodzi...
Cudownie się ogląda piękne letnie, kolorowe rabaty zimową porą. To moje ulubione zajęcie w tym czasie, tym bardziej że mam CO oglądać tutaj na forum.
Serdecznie dziękuję za ten portal, od dawna śledzę "Naszą Anglię" od pierwszego postu do dzisiaj .
Muszę jeszcze dojrzeć do założenia wątku...

pozdrawiam serdecznie, Kasia
____________________
Bodziszek - Zielono mi......
Bodziszek711 14:55, 17 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 14
Odnośnie drzew: mam już jakieś swoje doświadczenie w tym względzie. Dużo drzew sadziłam w sowim czasie. Niektórym nie pozwalam urosnąć formując je w kule do wygodnej wysokości cięcia ( klony jesionolistne ) innym podkrzesuję doły i wtedy znowu słońce doświetla rabaty.
____________________
Bodziszek - Zielono mi......
Iwona100 18:07, 17 sty 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 713
Witam .
Książkę zamówiłam. Życzę w nowym roku wszystkiego co najlepsze. Mam zamiar wiosną albo latem odwiedzić Wasz ogród. Pozdrawiam.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Kasya 19:47, 17 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41735
Gardenarium napisał(a)
Rabat na książkę jest do 18 stycznia.

Bog:

Klikasz "do koszyka" a potem klikasz w koszyk, musi się otworzyć koszyk. Nad napisem "zamawiam" jest kwadracik
"Mam kupon rabatowy"
wpisujesz : ogrodmarzen i klikasz "użyj".

Czy ta książka tylko wysyłkowo dostępna ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gardenarium 07:47, 18 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karol99 napisał(a)
Danusiu, przepraszam, że piszę w Twoim wątku, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Na początku września sadzilem 6 śliw wiśniowych, z doniczki. Teraz takie mrozy. Myslisz, ze będzie po nich?


Nie, myślę, że będzie wszystko w porządku. na pewno zdążyły się ukorzenić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:48, 18 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasya napisał(a)

Czy ta książka tylko wysyłkowo dostępna ?


Na razie tak, a potem z pewnością jak poprzednia będzie w MPiKach oraz OBI i Leroy Merlin - tam widziałam poprzednią. Gdy będzie już fizycznie wydrukowana czyli dzisiaj rozpocznie się dystrybucja i będzie i stacjonarnie i wysyłkowo w różnych księgarniach internetowych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:49, 18 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Iwona100 napisał(a)
Witam .
Książkę zamówiłam. Życzę w nowym roku wszystkiego co najlepsze. Mam zamiar wiosną albo latem odwiedzić Wasz ogród. Pozdrawiam.


Dzięki, jadę podpisywać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:50, 18 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bodziszek711 napisał(a)
Witam serdecznie

I ja zakupiłam książkę kilka dni temu, ale gapa ze mnie i nie nabiłam sobie żadnego rabatu...ale nic to. Nie o rabaty chodzi...
Cudownie się ogląda piękne letnie, kolorowe rabaty zimową porą. To moje ulubione zajęcie w tym czasie, tym bardziej że mam CO oglądać tutaj na forum.
Serdecznie dziękuję za ten portal, od dawna śledzę "Naszą Anglię" od pierwszego postu do dzisiaj .
Muszę jeszcze dojrzeć do założenia wątku...

pozdrawiam serdecznie, Kasia


Kasiu, może się doważysz? A jeśli jeszcze nie, to przeglądaj, znajdziesz na pewno dużo inspiracji
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies