Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RODOS - trochę inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

RODOS - trochę inaczej

sylszu 18:28, 08 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
I taki gość w biały dzień..przeszła sobie z lewej strony działki na prawą. Na pieseła mojego nawet nie zareagowała




____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 20:09, 08 wrz 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Sylwio, dobry początek nowych rabat
Ostrokrzewy, ze swoimi błyszczącymi liśćmi i czerwonymi koralami, są cudne.
Ja mam z dwukolorowymi liśćmi i też jest cudny
Masz ekologiczny ogród, więc masz żaby
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 04:21, 09 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Grażynko, pytanie do Ciebie. Co mam zrobić z tą rośliną w donicy w tle na zimę? Nie wiem co to jest, kupiłam wiosną i sobie rośnie. Czy mam wsadzić do gruntu, czy zostawić tak jak jest? Czy przetrzyma zimę? Wiosną miało dużo białych kwiatków.

____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 18:15, 09 wrz 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Sylwio, jeśli dobrze widzę to jest jakaś skalnica, a ja takiej nie mam. Nie wiem jak się zachowa w zimie w doniczce, więc lepiej wsadź do ziemi.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 23:18, 09 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
gogo napisał(a)
Sylwio, jeśli dobrze widzę to jest jakaś skalnica, a ja takiej nie mam. Nie wiem jak się zachowa w zimie w doniczce, więc lepiej wsadź do ziemi.


Jak już się wie czego szukać to się to bez problemu znajduje Skalnica rozesłana - dziękuję.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
gogo 19:44, 10 wrz 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Sylwio, nazwa tej żurawki może być inna. W jednej ze szkółek kupowałam tak: chcę 15 sztuk różnych kolorystycznie roślin i przysłali. Były super dobrane, ale było mi obojętne jakie to są i nie zapisałam nazw.
Cieszę się, że dobrze podpowiedziałam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 10:57, 19 wrz 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Jeśli zakupiłaś cebule, to wiosną też będzie u Ciebie kolorowo. Pochwal się, jakie kupiłaś.
Przeczytałam u Bartka, że tuje, mimo podlewania, uschły. Napisałam u niego o perlicie, też dla Ciebie dobra rzecz.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
sylszu 15:54, 19 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
gogo napisał(a)
Jeśli zakupiłaś cebule, to wiosną też będzie u Ciebie kolorowo. Pochwal się, jakie kupiłaś.

Pochwalę się wiosną jak wyrosną
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylszu 15:57, 19 wrz 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526

Przeczytałam u Bartka, że tuje, mimo podlewania, uschły. Napisałam u niego o perlicie, też dla Ciebie dobra rzecz.


Kasia Bawarka zleciła plan naprawczy - woda, woda, woda i staram się naprawiać swoją głupotę i niedoświadczenie ( pierwszy raz mam tuje
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylwia_slomc... 20:11, 19 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Nie wiem czy dobrym pomysłem na małej przestrzeni jest pomieszanie styli ogrodowych.....może warto zdecydować się na jeden konkretny i się go trzymać Wtedy jest efekt Łał, a przecież o to nam chodzi by było pięknie
Ogrody japońskie są piękne, ale takie mocno wydzielone z całości lub całe w tym stylu. Inaczej obawiam się może być zgrzyt. Przemyśl jeszcze
Zrobisz jak będziesz chciała, ale się zastanów czy top na pewno to czego chcesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies