Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

AgnieszkaBK 10:05, 24 paź 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Jak zawsze piękne zdjęcia Zgody między zwierzątkami to mogę pozazdrościć. Moja Zuzia atakuje wszystkie pieski jakie pojawiają się w zasięgu jej wzroku. Niestety jak dotychczas wszystkie nasze próby socjalizacji nie odniosły oczekiwanych rezultatów .
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Milka 11:47, 24 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

z lewej strony widać przebarwiającą się metasekwoję...


Marzenko, rewelacja a przy okazji pocieszyłam oko metasekwoją, moja też od dołu już się przebarwia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malkul 21:23, 24 paź 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Marzenko-przyczłapałam po łyk jesiennych ujęć ale serce me skradła para przyjaciół na twoich zdjęciach
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Debra 21:32, 24 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
marzena napisał(a)
Debra, dzięki na razie jestem zadowolona z tego swojego projektu i wykonania ...
zobaczę co będzie później, jak rośliny przeżyją zimę ( bo jednak dość późno je posadziłam...), jak będą rosły... no i jeszcze cd będzie na wiosnę, zwłaszcza odpowiednio te części będą wyściólkowane i ścieżka w środku też...

no, fajnie jest mieć tyle miejsca, tylko czasem na tych hektarach już nie ma się siły do ciągłej pracy...


Marzenko, jak wykończysz to kółeczko na wiosnę, to już w ogóle będzie cudo. Do zimy jeszcze daleko, mrozy zapowiadają na grudniowe święta, od razu z wielkim śniegiem, czyli dobrze.

A co do powierzchni - zawsze tak jest, na malym brakuje miejsca, ale jest łatwiej, na dużym - ciężko się wyrobić, ale jakie widoki... To jest wielka rekompensata
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
zbigniew_gazda 21:45, 24 paź 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
O! Ale kapitalny pomysł. Niech to wszystko tylko urośnie. Ale najbardziej mnie rozbawił pies z kotem. Nieodłączna para. Pozdrawiam Marzenko.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
marzena 09:57, 25 paź 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
miło mi Kondzio, GorAna, Ania asc, Gabrielo, Bogdziu, Agnieszko, Irenko, malkul, Debro, Zbysiu

a teraz zdjecie sprzed chwili z wysokości... ale to kółko yia małe, a ma przecież średnicę 8 m

mgły, nie widać gór, ale zaczyna wychodzić słońce, idę do ogrodu, który zaniedbałam ostatnio...liści w części parkowej jest chyba tona...

____________________
marzena O....!
Milka 10:29, 25 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko, przy takim areale wszystko wydaje się miniaturowe no mus poczekać, aż roślinki podrosną, będzie inne wrażenie!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylllwia 10:32, 25 paź 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Zobaczyłam i płonący słup i nowe koło i jestem pod wrażeniem.
Piękne jesienne widoki u Ciebie i o spotkaniu poczytałam Pozdrawiam
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Pszczelarnia 16:56, 25 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
marzena napisał(a)
moje koło Yia podczas sadzenia iglaków...na obwodzie 'yang' cyprysiki Filifera Aurea,
te 2 elementy ( rośliny) przenikające 'ying' i 'yang' to cis o złotych przyrostach i bukszpan, będą na wiosnę kształtowane w kulki ...




Marzeno, oryginalnie sobie wymyśliłaś tę rabatę z takim widokiem. A kolor ziemi jak kolor gór. I ja ostatnio bardzo polubiłam te złote cisy!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 19:57, 25 paź 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21853
Wyrazy uznania
pomysł świetny i realizacja też doskonała,
nic dodać nic ująć- będziem śledzić wiosna dalszy postęp z realizacji
Pozdrawiam Marzenko
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies