Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku emerytki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku emerytki

gogo 01:59, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Aniu, chyba też jesteś nocnym Markiem. Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa o ogródku.Odnośnie zmiany upodobań, to kto wie?, przecież ogrodnicy tak mają.Jeszcze nie idę spać, więc odwiedzę Twój ogród.Pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Adela 14:29, 24 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
anpi napisał(a)
Ciekawy ten Twój ogródek ,taki nietypowy,bardzo orginalny...ale uważaj!... Ogrodowisko trochę zmienia upodobania...Pozdrawiam.

Ania ma rację przekonasz się sama. Nawet nie spodziejesz się kiedy zaczniesz zmieniać koncepcję. Najbardziej temu sprzyja spacer po innych ogródkach. Bądź jednak wierna rozchodnikom, bo masz cudowną kolekcję!
____________________
Ela - Moja ostoja
gogo 15:00, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu i Aniu, macie rację, spacer w innych ogrodach to żródło inspiracji. A przy rojnikach zostanę.Pozdrawiam.



____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basilikum 16:01, 24 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Czesc Grazynko witaj na forum 13 lat temu bylas prawie moja sasiadka, pochodze z tego samego powiatu
Bardzo ciekawy masz ogrod. Troche przerazila mnie na poczatku ilosc kamieni, no ale w sumie nasze okolice z kamienia slyna. Fajnie to wszystko zagospodarowalas
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gogo 17:01, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Cześć Iza, dziękuję za odwiedziny. Masz rację, Wierzchosławice leżą między Górami Wałbrzyskimi a Pogórzem Kaczawskim i kamieniem stoją.Na podwórku między kamiennymi wyniesionymi rabatami miała być trawa, ale koszenie to był koszmar, stąd pojawił się jasny żwirek/ pod nim, żeby nie rosły chwasty jest położona folia tunelowa - niezniszczalna- mimo chodzenia nie robią się dziury/.I potem, dla jakiejś spójności, żwirek jest i w ogrodzie.




To zdjęcia podwórka.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gogo 18:41, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Na dworze zimno i pada, dla poprawy nastroju trochę kwiatów.Hortensje zaczęłam uprawiać w donicach, gdy rosły w gruncie musiałam owijać przed zimą agrowłókniną, a i tak kwitły marnie.Teraz zimę spędziły w pomieszczeniu gospodarczym i proszę jak wyglądają.




____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Adela 19:42, 24 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Bardzo ładne! Ja mam trzy białe ogrodowe w gruncie, ale założylam, że jeżeli cokolwiek w ogrodzie nie przetrwa zimy, to do widzenia. Znajdę coś bardziej dostosowanego do naszego klimatu.
W tym roku jakoś tam kwitną. Jedna nawet lekko przebarwia się na niebiesko.
____________________
Ela - Moja ostoja
hanka_andrus 20:02, 24 cze 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne donice z hortensjami. Ja swoje w gruncie mam, i to od północnej strony. Nie wybudzają się tak prędko, jak wtedy gdy je miałam na słonecznym stanowisku. I kwitną bez zabezpieczenioa. Ale u mnie zimy prawie nie ma.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
gogo 20:29, 24 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Elu, Haniu, ja kocham hortki i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich. Musiałam znaleźć sposób na ich uprawę. W gruncie rośnie bukietowa n.n i ogrodowa n.n- ta ostatnia jest każdej zimy owijana-, raz tego nie zrobiłam i nie kwitła. Obydwie startują później, wtedy wstawię zdjęcia. Moja lilia n.n dla Was.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 19:10, 25 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
gogo napisał(a)
Elu, Haniu, ja kocham hortki i nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich. Musiałam znaleźć sposób na ich uprawę. W gruncie rośnie bukietowa n.n i ogrodowa n.n- ta ostatnia jest każdej zimy owijana-, raz tego nie zrobiłam i nie kwitła. Obydwie startują później, wtedy wstawię zdjęcia. Moja lilia n.n dla Was.

O fiu, fiuu ależ lilia.To dopiero okaz.
skąd wy takie bierzecie ??
Fajny, dobry sposób znalazłaś na uprawę ogrodowych hortensji
Piękne
Świetne te twoje rojniki w tych donicach
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies