Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mokradło... i mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mokradło... i mój ogród

MalgosiaW 19:12, 24 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Niestety sytuacja w naszym kraju, tragiczna, zmusiła mnie ostatnio do siedzenia na 4 literach. A ponieważ mnie nerwy roznosiły... Zamówiłam korę, ziemię, irgę i zaczęłam działać... wiem kora jest świeża, ale miałam dość workowanej z marketu. W zeszłym roku kupiłam parę worków raz śmierdziała, dwa była niebieska ...

Magleska 21:56, 24 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Witam się u Ciebie
przejrzałam cały wątek obrazkowo
skarpy masz super
w dobrym kierunku idziesz ja na swojej też zaczęłam robić przesadzanki ,ograniczenia -jeszcze nie skończyłam ,zobaczę jak w tym sezonie będzie wyglądac

a ilość róż które posiadasz imponująca -przepiękne masz
pozdrowionka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nicol21 15:57, 25 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Gosiu z mokradeł Bardzo fajny ogród i jakie piękne róże masz. Parę zdjęć z nazwami róż zachowałam na przyszłość.
Czy eden rose jest jedną z Twoich ulubionych?! Dla mnie zdecydowanie tak. U rodziców mam też first lady i mimo, że stwierdziłaś, że nie będzie first dla Ciebei to mi się ona podoba . Nawet chciałam kupić do sibie, ale nie znalazłam.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
MalgosiaW 10:35, 26 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
nicol21 napisał(a)
Czy eden rose jest jedną z Twoich ulubionych?! Dla mnie zdecydowanie tak. U rodziców mam też first lady i mimo, że stwierdziłaś, że nie będzie first dla Ciebei to mi się ona podoba . Nawet chciałam kupić do sibie, ale nie znalazłam.


Witaj. Tak Eden Rose bardzo mi się podoba Nie lubię "łysych" róż pnących, a nie zawsze mam czas by je właściwie prowadzić. A ta sama z siebie tworzy ładny krzak. Dokupiłam drugą w zamian za Uetersen Rose. Kupiłam sobie nawet Palais Royal, własnie ze względu na Edenkę.

Ja bardzo lubię First Lady, nawet rośnie z przodu rabaty, bo na to zasługuje . Coś kaprysiła w zeszłym roku, ale niektóre róże lubią deszcz inne nie. Widzę, że jest w Flori.
MalgosiaW 10:37, 26 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Magda witaj Dziękuję, tak pracy na skarpach dużo. Czekam na pogodę, będę dzielić trawy i sadzić na dalszej części Czekam na sadzonki lawendy Pozdrawiam
MalgosiaW 14:56, 29 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Czekam na lawendę "Hidcote Blue Strain" - 32 szt,
Aczkolwiek bez problemu zrobiłam 4 sadzonki z jednej, posadzonej rok temu
Zresztą w robieniu sadzonek idzie mi coraz lepiej. Tu trawy, tyle mi zostało po dzieleniu



A jeszcze do podziału miskant nn, Hakonechloa ze skarpy
MalgosiaW 15:01, 29 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Pogoda dopisała Trawnik ruszony Działka przekopana, folia założona Wysiana marchewka i pietruszka Trawki na części skarpy już wsadzona
MalgosiaW 15:10, 29 mar 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
I takie kwiatki udało mi się jeszcze dostać

IT
Nowa12 23:13, 29 mar 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kupę roboty za Tobą. Trawnik wyładnieje i warzywka będą .
Podziwiam za dzielenie traw bo to robota siłowa.
Mnie jeszcze tylko brązowa turzyca czeka do podzielenia.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasiolaaa 17:16, 20 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Małgosienko odwaliliscie kawal dobrej roboty ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies