Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Okno na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Okno na ogród

HannaR 20:10, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
To była ta lepsza część. Z drugiej strony domu jest dużo cienia. Na wiosnę posadziłam tam rośliny cienioznośne i czekam na efekt.

Tak naprawdę nie lubię zdjęć z tamtych części. Remontowałam dom i garaż wewnątrz i na zewnątrz. Została mi do zrobienia kostka na podjeździe i chodniki. Kiedy to nastąpi - nie wiem - muszę na to zarobić . Betonowy podjazd i stare ścieżki nie wyglądają ciekawie. Ale nic to! Może kiedyś będzie ładniej.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
AgataM 20:17, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Witaj Haniu Przyszłam się przywitać Zapowiada się bardzo ciekawie.... Widać, że masz smykałkę ogrodową Świetnie komponujesz rośliny Twój ogród ma klimat..... Będę zaglądać
Pozdrawiam cieplutko
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
asiak 20:24, 19 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
I ja przyszłam się przywitać
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Toszka 20:42, 19 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
HannaR napisał(a)
(...)
Jesteśmy nie tak dalekimi sąsiadkami. Mieszkam w Piastowie.

Fotki będą.

No własnie! Toż ty i moja sąsiadka prawie zza miedzy! Ino w drugą stronę niż do Ursy.

W sumie to powinnaś w "projektowaniu" siedzieć, a zaopiekujemy się niefotogenicznym zapleczem i więcej sąsiadek poznasz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
HannaR 20:45, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
AgataM napisał(a)
Witaj Haniu Przyszłam się przywitać Zapowiada się bardzo ciekawie.... Widać, że masz smykałkę ogrodową Świetnie komponujesz rośliny Twój ogród ma klimat..... Będę zaglądać
Pozdrawiam cieplutko


Witam również,
U Ciebie też bywałam. Czy to nie u Ciebie czytałam o członku rodziny, który ma smykałkę do wyrobów z metalu?
Widzę, że lubisz kolorowo. Ja u siebie mam bardziej zielono-zielono, choć w tym roku eksperymentowałam z biało-żołtą rabatą - po zachwyceniu się jednym z ogrodów pokazowych z Chelsea.

Oto efekt moich prób.


____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
HannaR 20:48, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
asiak napisał(a)
I ja przyszłam się przywitać


Serdecznie witam kolejną posiadaczkę ogrodu w kolorach tęczy. Może i ja kiedyś rozkręcę się kolorowo???

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
UrsaMaior 20:57, 19 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
HannaR napisał(a)



Witaj! Bywam czasem u Ciebie pocichutku. Jesteśmy nie tak dalekimi sąsiadkami. Mieszkam w Piastowie.

Fotki będą.


No to trzeba się złapać, daleko nie mamy.
Jaki Ty masz porządeczek! Zazdroszczę, mnie się chaos jakoś dziwnie trzyma
A brzydkimi kawałkami się nie smutaj, każdy ma
____________________
ogród pod lasem
AgataM 20:58, 19 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
HannaR napisał(a)


Witam również,
U Ciebie też bywałam. Czy to nie u Ciebie czytałam o członku rodziny, który ma smykałkę do wyrobów z metalu?
Widzę, że lubisz kolorowo. Ja u siebie mam bardziej zielono-zielono, choć w tym roku eksperymentowałam z biało-żołtą rabatą - po zachwyceniu się jednym z ogrodów pokazowych z Chelsea.

Oto efekt moich prób.


Tak, syn ma spawalniczą smykałkę Bardzo lubię kolor w ogrodzie, dodaje dużo energii ale również wycisza Jeśli lubisz kolory nie bój się ich używać
Podoba mi się to połączenie kolorów
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
HannaR 20:58, 19 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Toszka napisał(a)

No własnie! Toż ty i moja sąsiadka prawie zza miedzy! Ino w drugą stronę niż do Ursy.

W sumie to powinnaś w "projektowaniu" siedzieć, a zaopiekujemy się niefotogenicznym zapleczem i więcej sąsiadek poznasz



Wiem Toszko kochana, że jesteś gdzieś stąd.

W projektowaniu? Może i tak, ale ja już tyle lat projektuję i projektuję, najpierw w głowie potem w realu, że chciałam koniecznie przenieść się już na wyższym poziom i wpakowałam się w Nasze ogrody . Teraz to nie wiem jak się przenieść do projektowania.

Sąsiadki poznam bardzo chętnie.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Toszka 21:00, 19 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Danusię poproś na pw. Pomoże chętnie.

No już damy ci kopa z tym projektowaniem i ocenimy twoje moce przerobowe
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies