Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

Gardenarium 14:28, 27 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja bym radziła rozwalić skalniak, tylko, że jest oczko obłożone kamieniami, nie wiem czy lustro tam pasuje, ale proponowane rośliny tak

Ja bym jednak lustra nie robiła, bo nisko jest ten murek tarasowy.

Proponuję jak monteverde miskant Cabaret, kupiłam go sobie. Gracillimus też będzie dobry.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Niage 16:35, 27 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Sebek napisał(a)

Moja propozycja miskant Morning light W ogrodzie nie tylko bukszpanowym, u Danusi, on jest przy stożkach z cisa. Zebrinus też jest bardzo ładny.

Geniu - u Danusi w lustrze odbija się miskant gracillimus, mornig light jest przepiękny - zastanawiam się nad nim


Pisałam o tym przy stożkach z cisa i kulach bukszpanowych, nie przy lustrze, ale Ty wiesz lepiej, bo byłeś u Danusi w ogrodzie Pewnie pogubiłam się w nim
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Sebek 17:57, 27 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
O tego chodziło?

To gracillimus
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 21:19, 27 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Danusiu oczko rzeczywiście jest obłożone kamieniami na stałe ale odległość od ściany do oczka jest spora. Jak rozwalę skalniak to blisko 1.5 m. Ścianka na której ma być lustro jest wysokości 1,10 m - czy to nie wystarczy? A dlaczego twierdzisz, że kamienie przy oczku będą przeszkodą?
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 23:00, 27 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Może mój ogród nie jest idealny, może dla wielu z Was wcale nie jest ładny ale muszę się czymś pochwalić. Dostałam dziś wyróżnienie za najładniejszą posesję jednorodzinną od burmistrza miasta i gminy.



Tu mam wręczaną nagrodę i gratulacje



A to moja nagroda - basen ogrodowy na stelażu 3,60 m szerokości

Nie macie pojęcia jak bardzo jestem szczęśliwa, że to co wymyślam, projektuję i realizuję podoba się nie tylko mi ale potrafią to zauważyć inni i jeszcze za to nagrodzić.
Takie wyróżnienie pcha do pracy jeszcze bardziej i wiem, że mój zapał nigdy nie zmaleje skoro to wszystko co robię ma tak duże znaczenie i sens.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
an_tre 23:03, 27 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Gratulacje twoje starania zostały dostrzeżone i nagrodzone brawo!
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
aniusiatr 23:09, 27 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Dziękuję Aniu - i właśnie to cieszy mnie najbardziej
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
annka 23:16, 27 sie 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
To na pewno jest miłe a my jesteśmy z Ciebie dumni GRATULACJE!!!
____________________
Funkiowe zacisze
aniusiatr 23:37, 27 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Kochana dzięki wielkie - nie spodziewałam sie takiego uznania. Jestem tu od niedawna, mam na razie mało gości i odwiedzających i miałam wrażenie, że może jakoś nie pasuję do Was?
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
hanka_andrus 23:46, 27 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu! Pasujesz,pasujesz!Ań ci u nas dostatek,ale i ciebie przyjmiemy ,jako zapowiedź przyszłych kontaktów!
Gratulacje! Kto najbardziej się cieszy z basenu?
Tego lata już chyba nie będzie tak wiele,to i korzyść z nagrody doceniona za bardzo nie będzie,ale w przyszłym roku.......ho,ho!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies