Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

Joanka 22:58, 13 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Wyobraź sobie, że tak....normalnie nie mogłam w to uwierzyć.

Mało tego, kolega kupił kwiaty do domu, bardzo duże okazy, cena też niebanalna i co? Wszystkie zarażone.....padły....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
aniusiatr 21:47, 14 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Ojejku, jeden dzień byłam nie obecna a tu tyle gości i jaki temacik się rozwinął. Witam wszystkich serdecznie i przepraszam, że nie zaprosiłam na kawusie byśmy mogli więcej podyskutować o sprzedaży w Obi. Mam tylko nadzieję, że te ciurkadełka nie są w jakikolwiek sposób oszukane.
Kochani mam mały problem i chciałabym prosić Was o redę.
Otóż



Jak widać rabata z kolorowym żywopłotem jest przy chodniku za nią dość spory świeżo założony (jeszcze musi być dopieszczony ) trawnik. Rabata z krzewami ma po środku przejście na trawnik.



Może kiedyś w tym miejscu stanie jakaś pergola z pnączami, może bardziej zagłębiona w trawnik ale chciałabym na środku tej zielonej chustki posadzić drzewko ( mam tulipanowca, który musi zmienić swoje miejsce zamieszkania ). Czy to będzie dobrze wyglądało, czy to dobry pomysł czy zrobić tam coś zupełnie innego? Strasznie męczy mnie ten pomysł a sama nie wiem czy dobrze to wymyśliłam!
Wysłucham każdej opinii!
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Sebek 23:38, 14 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Drzewo - hmmm - w sumie to niezły pomysł. tylko musiałoby być już duże według mnie i wysoko mieć już koronę. Ale sam trawnik tez mi się podoba - lubię, jak jest jednolity i nie rosną w nim pojedyncze nasadzenia, ale to ja
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 22:41, 21 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Kochani!
Byłam kilka dni na wakacjach na Bawarii i zachwyciły mnie tamte klimaty i wszystko co tam ujrzałam. Jaką Oni tam mają "biżuterię" ogrodową? Zrobiłam kilka zdjęć, więc zobaczcie sami



















... i jeszcze wiele, wiele innych. A te równiutko przycięte żywopłoty a te formowane drzewka a te zieloniutkie pola aż wreszcie przepiękne pałacowe ogrody. Jestem zakochana w Bawarii po tych raptem 3 dni podróżowania w tamtych okolicach.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Gardenarium 22:59, 21 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Śliczna biżuteria, nawet takie kule ceramiczne też mam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 23:19, 21 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No piękne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 23:19, 21 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo ładna biżuteria a co do tulipanowca to z niego rośnie bardzo wysokie drzewo
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aniusiatr 23:25, 21 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Oj rzeczywiście wszystko co by to nie było - nawet kawałek drewna wyciety w jakimś konkretnym kształcie lub bardzo podobne do siebie kamienie - miało swoje miejsce i wyglądało tak jakby leżało tam od zawsze. Może czasami z przepychem ale miało to swój urok. A te latarnie, które są na każdym kroku i po kilka w każdym ogrodzie, domu, zagrodzie - wspaniałe





























____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Sebek 13:10, 22 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne te z nierdzewki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Asik 13:21, 22 sie 2011


Dołączył: 15 sie 2011
Posty: 204
Jejku, ale cudeńka !
____________________
Asik - Wymarzony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies