Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

monteverde 00:25, 07 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć imienniczko, domek ładny i ogródek, tylko trawka taka łysawawitam Cię liliowcem, który sobie kupiłam, jak będziesz chciała dam namiarynazywa się Larry Obsession
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 00:26, 07 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj liliowce śliczne ja dopiero zaczynam zbierać prosimy o ujawnienie zmian
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
justi 00:51, 07 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
I ja Cię witam cieplutko! Czekamy z niecierpliwością na więcej zdjęć!!!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
aniusiatr 07:15, 07 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Witam serdecznie wszystkich miłych gości i dziękuję za przybycie.
Sebek dzięki, że jesteś bardzo cenię sobie Twoją wizytę - wtedy jeszcze miałam nawadnianie z węża teraz część ogrodu nawadniam automatycznie a resztę nadal wężem.
Alina - ja oprócz ogrodu mam jeszcze inne hobby-to florystyka i do zrealizowania się w tej dziedzinie potrzebuję wszystkiego co może być użyte w bukietach. Dlatego u mnie taka różnorodność roślin.
Marzenko - już dawno buszowałam po twoim ogrodzie i bardzo mi się podobał. Ty rzeczywiście masz stawek a nie oczko.
Monteverde - mój trawnik rzeczywiście był łysawy szczególnie w upalne lata w tym roku przeszedł solidną renowację i wygląda już całkiem inaczej. Liliowiec przepiękny.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
aniusiatr 09:55, 07 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Tak wygląda mój dom


Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy to na naszą działkę weszła ekipa układająca polbruk. Mój dotychczasowy ogród legł w gruzach ale wiedziałam, że jak tylko ekipa skończy czeka mnie ogrom pracy.

Czerwiec 2011

Główne wejście-wyglądało okropnie

Wjazd na tyły ogrodu i dojazd do budynku gospodarczego

Spojrzenie na oczko z głównych schodów

Tylna użytkowa część
Potem zaczęło się wszystko zmieniać




Bałam się, że po tych pracach budowlanych nie będę w stanie doprowadzić wszystkiego do jako takiego porządku. Pomysły piętrzyły mi się w głowie a ogrodowisko i ogród samej Szefowej dały mi sporo wiary w moje własne możliwości. Jak tylko ekipa skończyła i opuścili moje terytorium ja ostro wzięłam się do pracy.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
myszorek 09:59, 07 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Witam się i czekam na dalszą część opowieści. Lubię patrzeć jak to się wszystko szybko zmienia
____________________
ogród zmyślony
aniusiatr 10:05, 07 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164

To tył ogrodu

I przód ostatniego dnia robót
Teraz wygląda to troszkę inaczej

____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Matka 10:46, 07 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ba, faktycznie "troszeczkę" inaczej
____________________
U Matki
Sebek 10:54, 07 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Widzę, że masz jakąś fajną ogrodową biżuterię - pokaż ją u siebie albo w tym wątku

http://www.ogrodowisko.pl/watek/525-ogrodowa-bizuteria
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 11:18, 07 sie 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Dziękuję za ponowne odwiedziny. Jestem tu zupełnie nowa choć Wasze ogrody znam już dość dobrze. Marzy mi się by mój wątek był równie interesujący jak Wasze. Pewnie nie raz będę potrzebowała Waszej pomocy i porad. To co zrobiłam do tej pory to moje pomysły i moje aranżacje. Może się to nie wszystkim spodoba ale dla mnie jest ok.



Tył ogrodu

Sebek to amfora z kula w zawijasku z bukszpanu. Jeszcze mam kilka ozdóbek rozrzuconych po ogrodzie.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies