Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród moich marzeń

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród moich marzeń

Sebek 22:08, 05 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
aniusiatr napisał(a)
Sebek dzięki Ci za miłe słowa i przede wszystkim za obecność. Żeby nie Ty pewnie nikt by tutaj nie zaglądał. Ale muszę to zrozumieć - pewno wszyscy czekają na dalszą relację Danusi z wykonywanego wlaśnie przez jej ekipę ogrodu. Sama pilnie czytam stronę po stronie i wyobrażam sobie już efekt końcowy.


Aniu - na prawdę bardzo dużo osób odwiedza wątki, tylko, że nie wszyscy zostawiają ślad.
Ja choć mam ogarnięte całe forum, to nie zostawiam postu w każdym wątku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aniusiatr 23:00, 12 paź 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Pogarszająca się pogoda i zbliżająca się wielkimi krokami jesień a za nią szybciutko zima pogarszają mój nastrój i chęć jakiejkolwiek pracy w ogrodzie. Gdy tylko zaświeciło słoneczko wyskoczyłam z nożycami do pracy.



Bardzo nie odpowiadała mi forma tego wielkoluda. Napatrzyłam się tu na ogrodowisku na różne przycinane drzewa i sama postanowiłam też coś z tym zrobić.
Najpierw wyszło coś takiego.



A po dostawieniu wielkiej drabiny wykończyłam rzeźbę.



Może jeszcze nie wygląda rewelacyjnie ale w przyszłym roku jak się rozkrzewi i będzie częściej przycinana to nabierze odpowiednich kształtów.
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Sebek 21:30, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Faajny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
justi 21:50, 14 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Przypomniałam sobie Twój ogród od 1 strony. Jest ślicznie. Dekoracje robisz cudne. Podziwiam Cię za przycięcie kolosa, to nie takie łatwe.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Lena 08:09, 15 paź 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Bardzo fajnie wyszło i masz rację - ciąć można bez obaw - rok,dwa i będzie cudny,gęściutki
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Gardenarium 08:18, 15 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładny topiar i gratulacje za odwagę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aniusiatr 20:50, 03 lis 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Tak bardzo zagłębiłam się w Wasze ogrody, że zapomniałam o swoim.
Dziękuję bardzo za odwiedzinki i miłe słowa - mam nadzieję, że moje wycinanki przetrwają zimę i na wiosnę pięknie się zagęszczą.
Mimo to ,że juz listopad aura jest dla nas ogrodników całkiem sprzyjająca ale dzień jest tak krótki, że brakuje czasu na wyjście w ogród. Jednak kilka jesiennych zdjęć udało mi się jeszcze pstryknąć.









____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Sebek 21:33, 03 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jesiennie - ale ładnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
justi 18:35, 04 lis 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263


Pięknie się wybarwił.
Jak tujki u sąsiada podrosna będziesz miała zielone tło do klonika.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
aniusiatr 18:49, 07 lis 2011


Dołączył: 06 sie 2011
Posty: 164
Justyna, rzeczywiście fajnie by wyglądało zielone tło ale u sąsiada rosną małe bukszpany a nie tujki a ja u siebie mam za klonem za mało miejsca by coś dosadzić. Chyba żeby coś posadzić blisko płotu lub coś zielonego pnącego na płocie. Muszę o tym pomyśleć!
____________________
Ania - Ogród moich marzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies