Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

gosik 14:15, 14 wrz 2011


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 83
Super postępy, podoba mi się.
____________________
Będzie bajka
justi 21:41, 15 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Muszę się pochwalić, że też już zakupiłam szpadelek do kantów. Jeszcze raz dzięki za link.
Bardzo ułatwia pracę, chociaż nie jest zbyt ostry, ale zawsze można naostrzyć.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 12:10, 10 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zaglądam co słychać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basiaw 12:56, 10 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Już się trochę martwię o moją zakupową siostrę, nie ma Niki i nie ma.. oby nie jakieś choróbsko w rodzinie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
nika 20:44, 16 paź 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Jak ten czas szybko ucieka...
Dawno mnie tu nie było... Ale już jestem z powrotem
Danusiu, Basiu - dziękuję Wam bardzo za zainteresowanie i troskę
Przyczyn mojej nieobecności było kilka. Zaczęło się od dość poważnego przeziębienia, potem praca zawodowa i wyjazdy służbowe oraz inne obowiązki pokrzyżowały moje ogrodowe plany
No i niestety niewiele udało mi się przez ten czas zrobić, więc nie mam czym się zbytnio pochwalić.
Za to w głowie planów i pomysłów mam wiele i mam nadzieję, że przez zimę poukładam sobie wszystko z Waszą pomocą w głowie i na wiosnę ruszę pełną parą Bo mimo tego, że się nie odzywałam, mój zapał na pewno się nie skończył, a wręcz przeciwnie... Jestem nawet trochę zła, że ten sezon mam już z głowy (od trzech dni mamy u siebie przymrozki)
Dlatego dbamy z M. o to, co już mamy, czyli regularnie kosimy trawnik, nawozimy, podlewamy i usuwamy z niego tony spadających, z rosnących przy drodze ogromnych drzew, liści. I oczywiście snujemy plany na kolejny sezon
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 20:52, 16 paź 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Taki zestaw roślin dostałam ostatnio w prezencie:


I mam ogromną prośbę. Czy pomożecie mi rozszyfrować, co to za roślina? Bo przyznam, że niestety nie mam zielonego pojęcia
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Gabriela 20:55, 16 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Trzmielina po prostu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
hanka_andrus 20:55, 16 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Nika,sezon się kończy ale Ogrodowisko trwa,i przetrwa zawieje i zamiecie zimowe.A wiosną będziemy zdawać nowe relacje.......ze swoich ogrodów i okolicy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
nika 21:17, 16 paź 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Haniu, wiem... i bardzo się z tego cieszę Gdyby nie Ogrodowisko i wspaniali ludzie tutaj, to nie wiedziałabym nawet, jak zabrać się za tą swoją "pustynię". To miejsce jest dla mnie prawdziwą kopalnią wiedzy, inspiracji i pomysłów To dzięki Ogrodowisku po prostu mi się CHCE
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 21:18, 16 paź 2011


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Gabrielo, dziękuję za szybką odpowiedź
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies