Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

justi 21:13, 24 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Nika jak tam projekcik, skończyłaś szkicować, pokazuj nam tu szybciutko co tam namalowałaś
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
nika 22:06, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Gardenarium napisał(a)
Jak ja lubię takie roboty, jeszcze raz nie mogę się nachwalić. Zadbane, porządeczek, chce się żyć dla takich chwil (tak mawia Daniec na koncertach)


Danusiu, spłonęłam czerwonym rumieńcem...
Dla takich słów warto się było trochę pomęczyć... co ja wypisuję, przecież to przyjemność była
Pewnie słyszałaś to nie raz, ale chciałabym Ci bardzo podziękować za to miejsce i za Twoją, rzadko spotykaną w dzisiejszych czasach, bezinteresowność i za to, że Ci się tak po prostu chce pomagać takim ogrodowym laikom, jak ja
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 22:11, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Joanka napisał(a)
Witaj Niko po długiej przerwie. Widzę, że zimą nie próżnujesz Niezłe przymiarki do projektu
Gratuluję


Witaj Joasiu Faktycznie dość długo mnie tu nie było, chociaż nie do końca, bo czasem podczytywałam ale nic nie pisałam.
Im bliżej wiosny, tym coraz bardziej myślę o planach na ten sezon i już przebieram z niecierpliwością nóżkami, by móc zacząć je realizować.
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 22:21, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Syla napisał(a)
Witaj Nika , dziękuję za odwiedzinki w moim wątku a ja teraz w te pędy do Cię Zaczynam od początku czytać wątek bo jest do opanowania jeszcze Powiedz mi proszę jak brzmi nazwa tego zakupionego przez Ciebie wrzościa. Wygląda jak całkiem te które mam u siebie kupione pod nazwą Golden Starlet a nimi nie są . Te kwiatuchy mają u Ciebie takie biało liliowe ??? chyba , że niedowidzę ?




No i mnie Syla przyłapałaś Głupio się przyznać, ale nie zapisałam sobie ich nazwy. Kwiaty są tak, jak piszesz, biało-liliowe.
A czemu uważasz, że Twój Golden Starlet to jednak nie Golden Starlet?
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 22:24, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ell witam Cię serdecznie w moich skromnych progach
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Syla 22:26, 24 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bo Golden Starlet kwitnie na biało i ma mocno żółte "listki" a ja mam ewidentnie biało-liliowe kwiatuchy a listki zrobiły się na jesień zielone ??? Bądź tu człowieku mądry .... . A kupiłam aż 150 szt .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
nika 22:28, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
justi napisał(a)
Nika jak tam projekcik, skończyłaś szkicować, pokazuj nam tu szybciutko co tam namalowałaś


Witaj Justi Jeszcze nie skończyłam, więc nie ma co na razie pokazywać
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
nika 22:41, 24 lut 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Syla napisał(a)
Bo Golden Starlet kwitnie na biało i ma mocno żółte "listki" a ja mam ewidentnie biało-liliowe kwiatuchy a listki zrobiły się na jesień zielone ??? Bądź tu człowieku mądry .... . A kupiłam aż 150 szt .....


150 szt....No tak, pamiętam z zeszłego sezonu, że zakupy zawsze robiłaś z rozmachem
Cały czas myślę nad tą nazwą i prawie byłam pewna, że w nazwie było słowo "snow" ale jedyne co znalazłam to Snow Queen ale nie bardzo mi pasuje...
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Syla 08:31, 25 lut 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ale tam ..... trudno , mam to co mam .... Zapytałam dlatego , że te moje pokrywają się z Twoim zdjęciem Będę nadal szukać właściwej odmiany .....
Ciekawa jestem projektu , który szkicujesz ..... pokażesz ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Milka 12:51, 25 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
przeglądam nowe wątki i wpadłam się przywitać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies