Ana... to po ile u Was truskawki??? Ja kupuję po 6 zł ale naprawdę dorodne i słodkie... aż się pani, u której kupowałam śmiała, że szkoda na przetwory
Przedwczoraj walczyłam z wekami do północy... wczoraj też pół dnia przy garach... dzisiaj już końcówka... i dobrze bo chyba zaczynam mieć dość
Dziewczyny wiem, że nie jest tanio Dlatego nie robię w hurtowych ilościach Ale nie ma to jak domowy dżemik bez żadnych żelfixów i tym podobnych dodatków