Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 18:05, 14 paź 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mężowe malowanie domku dobiegło końca.

Memory jest niesamowite.

Nie lubię tej róży kolejny rok. Batsheba. Krzaczor z batami a kwiaty latem jak wypłowiałe i sprane. Teraz mają ciut intensywniejszy kolor.

W większości derenie jeszcze zielone. Późno się przebarwiają w tym sezonie.


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:16, 14 paź 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiadomo świdośliwa.

Sunseekers Rainbow to jest taka jeżówka która kwitnie u mnie najdłużej i nie chce przestać mimo jesieni i różnej pogody.


Siewki też jeszcze kwitną.

Kupiłam przez neta derenia kousa, który miał zastąpić sumaka . Klonów już nie kupuję, judaszowców już mam 4 więc padło na derenia bo nie ma z nimi żadnych problemów w uprawie. A jak mąż będzie bronił sumaka to będę musiała mu poszukać inne miejsce.

Zawsze chciałam mieć jeszcze w kolekcji różanej kultową Eden Rose ale nie mam tyle miejsca dla niej. To kupiłam Pashminę. Musi przezimować w donicy bo już nikogo nie namówię na przeróbki, zeby ją posadzić.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Basieksp 18:25, 14 paź 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
W sumie ten sumak bardzo ładny jest Naprawdę go trochę szkoda i nie dziwię się Twojemu eM, że go broni
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 19:11, 14 paź 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
W sumie ten sumak bardzo ładny jest Naprawdę go trochę szkoda i nie dziwię się Twojemu eM, że go broni


Najpierw go podkrzesał na palmę a teraz nie pozwala wyciąć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 19:41, 14 paź 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Piękne październikowe kadry ogród sobie świetnie poradził

Nie dziwię się ,że Twój eM broni tego sumaka -teraz wygląda obłędnie -ale Kousiak też warty grzechu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kim 20:25, 14 paź 2023


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Aga ,ale masz pięknie zachwycam się bardzo i nieustannie

Pashmine też kupiłam ,polowałam na nią już dawno ,posadziłam i już nie mogę się doczekać co pokaże w przyszłym roku
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 20:48, 14 paź 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
Piękne październikowe kadry ogród sobie świetnie poradził

Nie dziwię się ,że Twój eM broni tego sumaka -teraz wygląda obłędnie -ale Kousiak też warty grzechu


Najgorsze jest to że w sezonie przez te powycinane listki też wygląda fajnie . Nie da mi wykopać go zwłaszcza że sam by to musiał zrobić . No nic zobaczymy. Kousiaki bardzo lubię i jakbym miała miejsce to jeszcze bym drapnęła Celestial Shadow i Rainbowa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:51, 14 paź 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)
Aga ,ale masz pięknie zachwycam się bardzo i nieustannie

Pashmine też kupiłam ,polowałam na nią już dawno ,posadziłam i już nie mogę się doczekać co pokaże w przyszłym roku


Pashmina też mnie kusiła od dawna mimo że ona zbiera różne opinie a teraz zrobiłam taki zakątek z Pastellą, Aspirin Rose, Bouquet Parfait i dam tam Pashminę.
Fajnie że też kupiłaś. Pozachwycamy się razem w przyszłym sezonie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies