Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 19:43, 28 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Trochę fioletu .



A tu będzie fiolet jak lawenda puści parę kwiatków .


Hansestadt Rostock.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:01, 28 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Zamiennikiem sumaka Tigera będzie dereń kousa. Może nie tak fajny ale jakoś z dereniami nie ma żadnych problemów.
A ja już chyba nie chcę problematycznych roślin.

Z bliska zrobiłam zdjęcie pnia chorego klona i wygląda to paskudnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 21:47, 28 wrz 2023


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agus miło Cie gościć u Nas. Ja czesto zaglądam mimo ze nic nie pisze. Zdrówka Kochana.
U Was tez pięknie. Ogrod super sobie radzi.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Nowa12 11:48, 29 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Calkiem fajny ten rdest Blackfield. Ładne ma te czerwone patyczki .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 12:02, 29 wrz 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33534
Pięknie Aga Derenie są śliczne. Czemu sumak chorował?

HR ma cudny kolor teraz jesienią
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 13:36, 29 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Anda napisał(a)
Pięknie Aga Derenie są śliczne. Czemu sumak chorował?

HR ma cudny kolor teraz jesienią


Klon palmowy mi zachorował a sumak Tiger jest zdrowy ale strasznie mi się rozłazi po całej rabacie i wrasta w rośliny nawet kilka metrów dalej więc przestaję już panować nad jego rozłogami. Dlatego postanowiłam go przed zimą wykopać. Nie chcę takiej ekspansywnej rośliny.
Rdest mam pierwszy raz i jeszcze jest w donicach ale już mi się podoba . Zresztą mam już dla niego miejsce.
Dereni mam 3 sztuki i teraz doszła 4. Nie chcę zapeszać ale derenie naprawdę nie stwarzają żadnych problemów. Nawet szkodników żadnych nie mają.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 13:38, 29 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Agus miło Cie gościć u Nas. Ja czesto zaglądam mimo ze nic nie pisze. Zdrówka Kochana.
U Was tez pięknie. Ogrod super sobie radzi.


Dziękuję Basiu. Ogród sobie radzi ale roboty w przyszłym sezonie będzie tyle że nie wiem jak to ogarnę.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Basieksp 14:18, 29 wrz 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10268
Dereń bardzo ładny szkoda tego sumaka, że tak się rozłazi, bo w zasadzie to ładne drzewka są no gdyby nie ta ekspansywność napewno bym go u siebie już dawno miała, zawsze jak je gdzieś widzę to mi się podobają i liście a i pokrój często tez mają ciekawy może jednak w jakiejś donicy sobie go posadzę, najwyżej nie będzie rósł
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 14:21, 29 wrz 2023


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Nowa12 napisał(a)


Dziękuję Basiu. Ogród sobie radzi ale roboty w przyszłym sezonie będzie tyle że nie wiem jak to ogarnę.


Kochana poradzicie sobie jestem pewna - oby tylko zdrówko dopisywało to można góry przenosić.
Buziolki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Nowa12 18:21, 29 wrz 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
Dereń bardzo ładny szkoda tego sumaka, że tak się rozłazi, bo w zasadzie to ładne drzewka są no gdyby nie ta ekspansywność napewno bym go u siebie już dawno miała, zawsze jak je gdzieś widzę to mi się podobają i liście a i pokrój często tez mają ciekawy może jednak w jakiejś donicy sobie go posadzę, najwyżej nie będzie rósł


Bo jest ładny cały sezon a jesienią najbardziej. Ale są też inne ładne drzewka a tego sobie daruję .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies