Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 09:25, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Widoki nieziemskie. Raj i tyle


Ogarnięte trochę do zdjęć . Po małym wyjeździe było co plewić i ciąć.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:28, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
greg66 napisał(a)
Łany jeżówkowe obłędne
U mnie też już powoli są.


Zerknęłam na zeszłoroczne zdjęcia i jeżówki jakieś 10 dni w tym roku opóźnione.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:31, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ruby fajna, ale ta jeżówka różowa to na medal. Śliczne rabaty


Z Ruby to cyrk był bo jak gdzieś jedziemy a mamy czas i widzę po drodze jakąś fajną szkółkę to tam robimy postój. W sumie lepiej niż na stacji benzynowej albo przy ulicy - tak tłumaczę rodzinie . I tak było z Ruby. Kupiona jakieś 200 km od domu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 09:35, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
andzia458 napisał(a)
Przyszłam w odwiedziny.
Przejrzałam trochę Twój wątek. Fantastycznie zmienił się Twój ogród na przestrzeni lat. Jest co podziwiać.
Jeżówki muszę kiedyś i u siebie mieć.


A właśnie wczoraj zaglądałam do Ciebie . Podziwiam bo przy takim maluchu to trudno o czas na ogród. Powojnik wow. A jeżówki musisz mieć bo to rewelacyjna roślina.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 14:51, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kupiłam sadzonki cisa baccata, których nigdzie nie mogłam znaleźć. Myślicie, że będzie się dało je uformować w miarę kuliście?

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 15:53, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kochana! Jak Ty masz czysciutko i kolorowo na rabatach I ten zieloniutki trawnik, zazdro! Bo mój brzydki się zrobił, wlasnie sypnęłam nawóz skacząc na jednej nodze więc pewnie wyjdzie mega krzywo ale lepsze to niż nic
Czym nawozisz trawę i jak często?
____________________
eVka 15:54, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
Kupiłam sadzonki cisa baccata, których nigdzie nie mogłam znaleźć. Myślicie, że będzie się dało je uformować w miarę kuliście?


Wiola chyba ma podobne i je ładnie formuje w kule, podpytaj.
____________________
Nowa12 17:15, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)
Kochana! Jak Ty masz czysciutko i kolorowo na rabatach I ten zieloniutki trawnik, zazdro! Bo mój brzydki się zrobił, wlasnie sypnęłam nawóz skacząc na jednej nodze więc pewnie wyjdzie mega krzywo ale lepsze to niż nic
Czym nawozisz trawę i jak często?


W tym roku nawoziliśmy najpierw sypanym nawozem, potem płynnym a na końcu jakimś długo działającym. Co roku jakiś inny kupujemy i nie mamy ulubionego. U mnie ewidentnie deszcz mu służy. W zeszłym roku sahara była.
Zastanawialiśmy się właśnie czy jeszcze sypnąć jakimś nawozem tylko te sypane zawsze krzywo wychodzą i trzeba poprawiać .
Nas czeka odchwaszczanie. Tylko nie ma kiedy bo ciągle pada. Właśnie pezed chwilą burza przeszła.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:16, 18 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)

Wiola chyba ma podobne i je ładnie formuje w kule, podpytaj.


Popędziłam juz do Wioli .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 17:54, 18 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)


W tym roku nawoziliśmy najpierw sypanym nawozem, potem płynnym a na końcu jakimś długo działającym. Co roku jakiś inny kupujemy i nie mamy ulubionego. U mnie ewidentnie deszcz mu służy. W zeszłym roku sahara była.
Zastanawialiśmy się właśnie czy jeszcze sypnąć jakimś nawozem tylko te sypane zawsze krzywo wychodzą i trzeba poprawiać .
Nas czeka odchwaszczanie. Tylko nie ma kiedy bo ciągle pada. Właśnie pezed chwilą burza przeszła.

Oo, ja tylko sypię Substralem 100 dniowym 2 razy w roku i jesienią nawozem jesiennym. Chyba też spróbuję jakieś nowe nawozy ale to juz w przyszłym roku.
Dzięki.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies