Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 11:45, 24 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basia_KRK napisał(a)

Haha, skąd ja to znam
Ta wiosna dla mojego trawnika była ciężka, nie byłam w stanie zrobić wertykulacji, bo ciągle deszcz i mokra ziemia, ale tak potężnie No i chwasty... w tym roku wypowiedziałam im walkę, niech tylko przestanie padać..

Schody wyszły naprawdę super!
Dereń - zjawiskowy!


Dawno mi tak chwasty nie porosły ale jak nie pada to nie wiem za co się w pierwszej kolejności wziąć i chwasty dalej czekają na kolejkę .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:47, 24 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
Nie dziwię się, że dosadzasz rutewki - też je uwielbiam za tę zwiewność i piękne kwiatuszki -u mnie jakoś cieżko im jest, muszę chyba jedną spod drzewa przenieść, bo ledwo tam zipie... druga sadzona później, ale nie mająca okapu dużej rosliny nad sobą radzi sobie o wiele lepiej. Jednak żadna nie jest u mnie takim szałem, jak potrafią być



Bajeczka - piękna perspektywa na ogród


U mnie rutewki rosną nie najgorzej ale kupiłam po 1 sztuce a to trzeba kilka w kupie żeby był efekt bo one się nie krzewią prawie wcale.
Teraz mam 3 białe i 2 fioletowe.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 11:49, 24 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Maj w ogrodzie pięknie wygląda wiosenne kolory są takie soczyste zakupy stacjonarne widać że udane - roślinki duże, zdrowe.
Buziam Cię Mocno.


Witaj Basiu kochana. Zakupy cieszą ale przegapiłam w ten weekend wystawę i kiermasz roślin w mojej okolicy i jestem zła bo jeżdżę daleko a przegapiłam sprzedaż roślin pod nosem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 12:17, 24 maj 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Czasem niestety tak jest, że zapominamy i przelatują Nam okazje koło nosa.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
edi75 13:39, 24 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
Dzieki że zajrzałaś do mnie. Ja szczepiłam się J&J i objawy grypowe jeden dzień..Tak tak sadzonki super dostałam.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
mirkaka 10:00, 25 maj 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Nowa12 napisał(a)


U mnie rutewki rosną nie najgorzej ale kupiłam po 1 sztuce a to trzeba kilka w kupie żeby był efekt bo one się nie krzewią prawie wcale.
Teraz mam 3 białe i 2 fioletowe.


Moje dwie dawniej kupione ładnie odbiły po zimie ale jedna biała którą kupiłam w zeszłym roku niestety nie odbija. Może była słabo zakorzeniona i przemarzła
Szkoda mi jej bo mam dwie fioletowe a ta była biała

Kalina Molly Schroeder cudowna, szczególnie w tej kolorystyce

Trawniczek z perspektywy u mnie też ładnie wygląda, gorzej z bliska, jest w nim więcej chwastów niż trawy

Fajne to zdjęcie z perspektywą ogrodu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Nowa12 22:23, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nie wiem jak u Was ale u mnie w prognozach ciągle deszcz więc wrzucam trochę słońca w kwiatkach. Niewiele brakuje, żeby kwitnienie azalii zbiegło się z różami, które już pąki mają. A jeszcze biała azalia w zasadzie w pąkach. Dwie azalie mi w tym roku nie zakwitły.




____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:23, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Rodek dopiero zaczyna.


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:30, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wrzosy tym razem kiepsko przezimowały. Pewnie trzeba będzie coś wymienić ale są u mnie od początku ogrodu więc chyba trzeba je trochę odmłodzić.



Dereń Ivory Halo ostro cięty wiosną mega wolno rusza. Obrażony czy co?



Opitoliłam mocno wiąza geishę. Cały dół mu ścięłam i z wielkiego jaja wyszła parasolka. Mam nadzieję, że pacjent przeżyje .



____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:31, 28 maj 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)
Czasem niestety tak jest, że zapominamy i przelatują Nam okazje koło nosa.


Jeszcze mi zostaje jeden kiermasz pod koniec czerwca więc już wpisałam do kalendarza.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies