Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 19:01, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
KasiaBawaria napisał(a)


Red baron normalnie ci zimuje?U siebie 2 razy probowalam go sadzic i zawsze niestety padal po zimie. U mnie glina, choc polepszana to chyba jednak za mokro?


Zimuje co roku. Ja właśnie nie wiem czy on lubi sucho czy mokro ale u mnie ma mega sucho bo na skarpie praktycznie nie podlewanej.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiolka5_7 19:21, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
O kurczę dzik?! współczuję. Mam nadzieję, że dużych szkód nie narobił.

Piękne widoczki i zakupy udane ,fajnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 19:35, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)
O kurczę dzik?! współczuję. Mam nadzieję, że dużych szkód nie narobił.

Piękne widoczki i zakupy udane ,fajnie


Porył rabaty i podkopał m. in. miskanty, róże, jeżówki, ostróżki. Połamał trochę pędów. Pozasypywałam dziury, poubijałam i mam nadzieję że rośliny przeżyją. Wywalił mi 1 jeżówkę, którą niedawno posadziłam więc ta może tego nie przeżyć. I strasznie zrył rabatę z Memory. Chyba mu się spodobały .
Mąż naprawił siatkę. I cóż. Może nie wróci .
Dzwoniłam do zarządzania kryzysowego. Nie ja pierwsza. Mają dużo zgloszeń bo od kilku tygodni chodzi po okolicy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 19:38, 27 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Matko kochana. Już widzę taki scenariusz :wychodzę wieczorem na swoją działkę a tam dzik. Chyba bym zeszła na zawał
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ewsyg 19:56, 27 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aga, buszuje sobie w Twoim wątku. Pięknie kwitną rodki i azalie. Kolorowo i elegancko. U mnie i koleżanki w tym roku przemarzły lawendy. Twoje kulki, te co przezimowały, bardzo ładnie wyglądają na rabacie. Fajna ta nowa trawka.
Współczuje dzika. U nas też podchodzi pod ogrodzenie, ale nie wchodzi do środka.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Wiolka5_7 20:01, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
To narobił trochę szkód oby nie wrócił
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasiapod 20:10, 27 maj 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1008
Red baron piękny ja swojego w tym roku podzieliłam, i mam nadzieję że się zagęści, ale pewnie w przyszłtym roku.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Basieksp 21:20, 27 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Dzika nie zazdroszczę nawet strach takiego spotkać w ogrodzie, nie wiadomo jak by się zachował
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 21:30, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Margerytka40 napisał(a)
Matko kochana. Już widzę taki scenariusz :wychodzę wieczorem na swoją działkę a tam dzik. Chyba bym zeszła na zawał


Sama teraz jestem w strachu. Kamery go nie złapały więc nie wiem o której godzinie był. O tyle dobrze że podobno jest to młody roczny dzik. Bo pewnie szkód byłoby więcej. Trawnik eMka oszczędził a rabaty moje zrył . W dwóch miejscach rozwalił siatkę. Widać że próbował się wydostać. U sąsiadów był ale oni zostawili bramę otwartą.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:33, 27 maj 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ewsyg napisał(a)
Aga, buszuje sobie w Twoim wątku. Pięknie kwitną rodki i azalie. Kolorowo i elegancko. U mnie i koleżanki w tym roku przemarzły lawendy. Twoje kulki, te co przezimowały, bardzo ładnie wyglądają na rabacie. Fajna ta nowa trawka.
Współczuje dzika. U nas też podchodzi pod ogrodzenie, ale nie wchodzi do środka.


Ta sama odmiana lawend a zupełnie inaczej wyglądają po zimie.
A co do dzika może jakbym miała solidne ogrodzenie to by nie dał rady a tak mści się oszczędzanie na ogrodzeniu.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies