Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II

zawitka 07:56, 07 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
sylwia_slomczewska napisał(a)

W przyszłości pewnie i ja się będę musiała zaopatrzyć w takowy jak mi nogi całkiem wysiądą. Wygląda super. Testowałaś już?



Sylwia----tak testowałam ale krótko i już wiem że będzie luks tylko muszę ogarnąć jak się na nim poruszać siedząc na wąskich sciezkach .

Elisa--- właśnie o ten pesel chodzi choć jestem sprzwna ale na dłuższą metę boli mnie kręgosłup więc pozwoliłam sobie .na ten zestaw namówiła mnie córka choć jest droższy ale ma zwrotne gumowe koła i siedzisko obrotne tak ze np na wąskiej ściezce mogę działć na 2 rabatach nie podnosząc się .

Aniu----- znalazła mi go córka ale zaraz poszukam w int i podam .

A teraz zdjęcia lepsze tego ustrojstwa.

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
sylwia_slomc... 09:48, 07 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Czyli jeszcze ma skręcanie kołami, super sprawa Jaka jest wysokość siedziska od ziemi?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 12:44, 07 kwi 2024


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Halinko, zamówiłam, dziękuję.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Agatorek 17:38, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Ale super maszyna! Po trawie też dobrze jeździ?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
zawitka 07:58, 08 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli jeszcze ma skręcanie kołami, super sprawa Jaka jest wysokość siedziska od ziemi?


Najniższa 50 cm

Aniu---cieszę się Powodzenia.

Aga---- tak już próbowałam ale dziś dobrze go wytestuję .;d

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:22, 11 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
No i zrobiło się kolorowo .



____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:05, 11 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050



Mirka----no i jak rozpoznać która jedorocznie kwitnie a która dwuletna????????

moje zdanie to ta pierwsza jest dwuletnia bo mało ma tych listeczków na dole a na gałązkach wysokich są ładne przyrosty natomiast drugą obcięłam te wysokie zeszłoroczne gałązki bo były nikłe i listeczki na nich były też nikłe. Czy dobrze myślę?????/ A może ktoś ma inne doświadczenie jak je rozpoznać ?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mirkaka 11:17, 11 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Raczej nie rozpoznasz, ogrodówek się nie tnie, nawet jak pędy i listeczki są mikre jak piszesz, mogą się wzmocnić i zakwitnąć. Zawitko, ja nie jestem specjalistką, mam u siebie ogrodówki stare, które mi nie przemarzają i raczej kwitną, wszystkie na dwuletnich pędach. Mam też You and me , ona czasami zakwitnie na tegorocznych, ale i tak główne kwitnienie jest na zeszłorocznych. Zostaje więc obserwacja, jak się zachowują w sezonie

Z wysyłką puszkinii bądź cierpliwa, trochę brak mi sił do działania, ale pamiętam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zbigniew_gazda 14:59, 11 kwi 2024


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Halinko pojazd super jest . Do ogrodówek się nie przekonałem bo u nas klimat ostry a nie mam zacisznego miejsca.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
zawitka 06:43, 12 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
mirkaka napisał(a)
Raczej nie rozpoznasz, ogrodówek się nie tnie, nawet jak pędy i listeczki są mikre jak piszesz, mogą się wzmocnić i zakwitnąć. Zawitko, ja nie jestem specjalistką, mam u siebie ogrodówki stare, które mi nie przemarzają i raczej kwitną, wszystkie na dwuletnich pędach. Mam też You and me , ona czasami zakwitnie na tegorocznych, ale i tak główne kwitnienie jest na zeszłorocznych. Zostaje więc obserwacja, jak się zachowują w sezonie

Z wysyłką puszkinii bądź cierpliwa, trochę brak mi sił do działania, ale pamiętam
No to już wiem nic nie robić wyciąć suchary reszta niech rośnie do kwitnienia .jak ędzie biała czu czerwona to zaznaczyć i juuuuuż.

Nie zawracaj sobie głowy może gdzieś znajdę .Zdrowie ważniejsze Pozdrawim
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies