Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

eVka 09:14, 23 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jaka totalne inna odsłona Twojego ogrodu, jestem pod niesamowitym wrażeniem. Jednak każdy człowiek patrzy zupełnie inaczej a te same rzeczy. Sylwia, masz bardzo dużo ciekawych pięknych detali w ogrodzie. Zdecydowanie muszę dosmaczyć mój ogród...
____________________
Waclaw 09:41, 23 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Madziu, fajna relacja.
Ciekawie jest oglądać znajomy ogród cudzymi oczami
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
danuta_szwajcer 10:05, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dawno mnie tu nie było, ale ogród pomimo tylu przeciwności losu wygląda bajecznie, coraz bardziej się zmienia, dorośleje i to w tak szybkim tempie. Jesteście wyjątkowi pracusie i kochacie to miejsce na ziemi. Wszystko takie bujne, kolorowe i te piękne dodatki. CUDNIE Podziwiam i gratuluje
____________________
Liliowo i kolorowo:)
sylwia_slomc... 10:09, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Margerytka40 napisał(a)


Ależ tu pięknie

DziękujęPo wiosennych kolorach podwórko się uspokaja aż do jesieni. Już tylko róże firletki i wiesiołki będą kwitły jak rodki i azalie przekwitną. Bo teraz to one graja kolorami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:10, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
AnnaCh napisał(a)
Relacja Magdy super
Obejrzałam z przyjemnością ogród innym okiem niż Twoje Sylwio
Kurcze, ale masz już ten brzeziniak duży, a pamiętam na początku jak to były takie małe badyki, a teraz takie fajne drzewka

Też lubię na ogród popatrzeć cudzymi oczyma Gnojóweczka z pokrzyw zrobiła swoje, teraz już nie dostają żeby pnie wzmocniły średnicę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:11, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Anusia napisał(a)

Sylwia jaki aparat ma Magda? Zdjecia robi bajeczne. Brzeziniak w dalszym ciagu ujmuje moje serce.

Anusiu musisz Madzię spytać bo ja laik w te klocki ja mam głupiego Jasia, A Ona różne obiektywy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:13, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
vita napisał(a)
Ach, Sylwia masz już kawał ogrodu. Jest czym oko nacieszyć.
Słodkie te rogasie, ale czy zimą nie będą drzewek ogryzać? Dużo energii trzeba na pielęgnację ogrodu, jeszcze te plagi.
Jaki mas powojnik na pergoli, tej z rustykalną ławką? Nie mów tylko, że górski, u mnie trzy razy porażka zaliczona.

Na pergoli montana A rogasie od ogrodu odgrodzone siatka leśną. Tak już mogę ten kawał pola nazywać ogrodem, a nie lotniskiem jak na początku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:14, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
jolanka napisał(a)
Naprawdę warto aby czasami ktoś inny popatrzył swoim okiem na nasz ogród. Zdjęcie Madzi pokazują drobiazgów, na które sami jyz nie zwracamy uwagi. Świetnie wyszło to Wasze przenikanie się relacjami. Oj, fajny mam ten sobotni poranek

A ja się martwiłam, że Jej posiekałam relację moimi fotkami.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:14, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
effka napisał(a)
Jaka totalne inna odsłona Twojego ogrodu, jestem pod niesamowitym wrażeniem. Jednak każdy człowiek patrzy zupełnie inaczej a te same rzeczy. Sylwia, masz bardzo dużo ciekawych pięknych detali w ogrodzie. Zdecydowanie muszę dosmaczyć mój ogród...

Dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:15, 23 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Waclaw napisał(a)
Madziu, fajna relacja.
Ciekawie jest oglądać znajomy ogród cudzymi oczami

Też tak myślę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies