Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 22:44, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Magleska napisał(a)
Nie wiem co podpowiedzieć ..... wiem ,że obojętnie jak pomalujesz ,to na pewno będzie mi się podobać

Może faktycznie ,tak jak Kasia napisała w paintce pokoloruj

Spróbuję i zobaczę co wyjdzie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:45, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Anitka napisał(a)
Jeśli ościeżnica jest ciemna to drzwi jasne, żeby się odcinały od ościeżnic, a te wstawki na dole ciemne. Ciemny powinien być na dole, bo wizualnie przenosi środek ciężkości niżej.

O widzisz, liczyłam na to, że zajrzysz i coś podpowiesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:46, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Poppy napisał(a)


Sylwio, alez masz piekne widoki!
Domek tez sie fajnie udal

widoki to mam średnio ciekawe teraz bo sie folie zaczynają stawiać, ale słonko jak zachodzi potrafi pomalować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:47, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Monia81 napisał(a)
Sylwuś nadążyć u Was za zmianami to wyzwanie pięknie wyszedł domek, ja też jestem zdania, że jak ciemne framugi to drzwi jasne, tak jak napisała Anitka u Ciebie wiosna pcha się już, ja nawet nie wiem co u mnie się dzieje, późno wracam... jutro zaczynam sprzątać na rabatach, może ujrzę jakieś oznaki wiosny buziaki Kochani, uściski przesyłamy

Monia jak się zrobi ciepełko to musimy się spotkać koniecznie, już nam się za Wami cni mocno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:48, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
mikina34 napisał(a)

Buuu, nakrzyczały na mnie, dobrze, ze chociaż Ty wyrozumiała

Bo ja groźna tylko dla rodziny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:50, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
kerii napisał(a)
Ale pędzisz nadążyć za Tobą nie można

Nie wiem jakim cudem u Ciebie taka pogoda, że takie budowlane prace wykonujecie, ja jak kiedyś wyszłam do ogrodu to szybko z niego do domu wracałam bo zimno i wiatr piździł a i wiosna u mnie jeszcze w głębokich powijakach w jeden dzień robiłam fotki ledwo wychodzącym przebiśniegom a na drugi dzień całe były oszronione Niby nie daleko a jednak jak by nie ten sam klimat

Domek super, podobają mi się takie drewniane

Jolu , a my wtedy jak tak wiało drzwi montowaliśmy bo eMuś ostatni dzień był w domu i trzeba było sie sprężyć wygwizdało nas na drugą stronę
Anitka ma do mnie jeszcze bliżej i u Niej jeszcze tydzień temu śnieg leżał, nie wiem o co chodzi, chyba bliskość wisły i te tunele znowu podnoszą temperaturę....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:52, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
deszczowymaj napisał(a)


Też jestem za

Muszę jeszcze zrobić próbę, jak Kasia mówi, ale dziękuję za głos, zobaczymy co mi z tego malowania wyjdzie bo jutro bym chciała mieć gotowe i muszę zdecydować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:54, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
roma2 napisał(a)
Z moimi radami zazwyczaj jest tak, że jak zrobi się odwrotnie, to jest dobrze . Ale ja nie przenosiłabym "oka" na dół drzwi. Zrobiłabym przyciemnione okienka drzwi, dokładnie tak jak właściwe okno. Dół jak cały domek. Fajna ścianka z oknami się robi. A jak na dole ciemno, to ten domek jeszcze bardziej przysadzisty i kurduplowy się robi.

Edit: poprawiłam literówkę , zamiast zrobi, napisałm zbroi

Też sie trochę nad tym zastanawiałam czy czasem tak nie będzie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:23, 15 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Popróbowałam, biorąc pod uwagę, że nie umiem w paintcie rysować za bardzo i bochomazy mi wyszły i nie pokażę bo koszmary by się Wam śniły
To chyba tylko maskownica będzie jeszcze przyciemniona i ta listwa górna przy dachu, jeszcze w miarę dobrze wyglada propozycja Anitki, reszta niestety nie ten efekt jaki bym chciała. Może całe ciemne drzwi, a szprosy w oknach jasne jeszcze by dobrze wyglądały, ale nie chciałam drzwi ciemnych w całości, więc chyba zostanie tylko z tą maskownicą....jakoś tak najbezpieczniej mi to wygląda, dzieli poprostu optycznie drzwi na dwa skrzydła z ościeżnicą ciemną wygląda nieźle
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 08:32, 16 lut 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Powodzenia! Wizualizacja naprawdę dobrze robi
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies