Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Gardenarium 21:28, 16 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Żeby nie było Oglądam budowę od początku. Witkowi pokazywałam Będziesz bieliła drewno w środku?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 21:37, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gardenarium napisał(a)
Żeby nie było Oglądam budowę od początku. Witkowi pokazywałam Będziesz bieliła drewno w środku?

W środku potraktuję bezbarwnym satynowym, w zasadzie jedną scianę już potraktowałam dziś na próbę
Budowa na wariackich papierach, ale już wymysliłam, że potem te ostatnie deski podłogowe zdejmiemy i jak kostka w środku wyschnie to na nią folia lub papa i dopiero podłoga, bo szkoda jej by zgniła.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:41, 16 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Do moich ciemierników tez dzisiaj zawitała pszczółka. Pająki wylazły!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:46, 16 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
u mnie też pszczółki latały ....w sumie ,to nie wiem do czego ,bo nie mam nic ,co teraz kwitnie .....musowo muszę to nadrobić

prace postępują ,wiosenne oznaki coraz bardziej widoczne ....super
domek ślicznyyyy marzę o takim ....a narazie dentysta ze mnie zdziera ostatnie pieniądze ....cóż nie jego wina ,ale na kogoś trzeba zwalić
pozdrawiam spuchnięta po rwaniu 2 zębów ..nafaszerowana lekami ,to na razie nie boli ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:46, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Do moich ciemierników tez dzisiaj zawitała pszczółka. Pająki wylazły!

Oj pajaki też dwa z chatki dzisiaj wyganiałam muszę coś wymyslić by nie właziły. Może jak już damy listwy przypodłogowe to nie będą miały jak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kociamama 21:49, 16 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2019
Posty: 879
No taki leżing to ja rozumiem

Biedronkę dzisiaj widziałam i małą gąsienicę, ale pszczoły to tylko u Ciebie .
Ale, skoro w drugiej połowie maja zaczynają się upały i iście letnia pogoda to od lutego musi być wiosna.
____________________
Ania - Kocia mama Ogród tkany marzeniami
sylwia_slomc... 21:49, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Magleska napisał(a)
u mnie też pszczółki latały ....w sumie ,to nie wiem do czego ,bo nie mam nic ,co teraz kwitnie .....musowo muszę to nadrobić

prace postępują ,wiosenne oznaki coraz bardziej widoczne ....super
domek ślicznyyyy marzę o takim ....a narazie dentysta ze mnie zdziera ostatnie pieniądze ....cóż nie jego wina ,ale na kogoś trzeba zwalić
pozdrawiam spuchnięta po rwaniu 2 zębów ..nafaszerowana lekami ,to na razie nie boli ...

Oj biedactwo może jakieś zimne okałdy by pomogłu choć troszkę.
Ciemierników dosadź w runiance i będzie git....nie wiem tylko czy wymagania podobne.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:50, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Kociamama napisał(a)
No taki leżing to ja rozumiem

Biedronkę dzisiaj widziałam i małą gąsienicę, ale pszczoły to tylko u Ciebie .
Ale, skoro w drugiej połowie maja zaczynają się upały i iście letnia pogoda to od lutego musi być wiosna.

Tych upałów, a w zasadzie bardziej suszy jak w australii najbardziej się boję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:04, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Jak się skończyłam za pszczołami uganiać pomalowałam ścianę w środku tak na próbę tą co firana na niej zawiśnie, a Chłopaki w tym czasie z obflisu obrzeża stawiali

potem Oni sypali kamień, a ja malowałam boczną scianę( rąk nie czuję od tego machania pędzlem dzisiaj)


a to zdjęcie zrobiłam tak celowo bo w kompie rysowac nie potrafię , ale taki mały trik z drzwiami i widzicie jak będą pomalowane, gdy tylko maskownica dostanie ciemnego i myślę, że tak będzie najlepiej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:11, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906

Zaczyna się robić porządek

a na koniec wygrzebałam wszystkie resztki kostkowe jakie nam zostały i taki chodniczek powstał z tych resztek, że mam gdzie położyć wycieraczkę
i coś tam z dekoracji pierwszych poprzymierzałam



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies