Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

BKosimkArt 20:04, 30 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Obiecałam Anitce, ze Wam pokażę duet moim zdaniem idealny


Piękny ten duet Sylwia!

Nostalgia niezwykła!
Lilie w oczku aaach
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 21:28, 30 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
BKosimkArt napisał(a)

Piękny ten duet Sylwia!

Nostalgia niezwykła!
Lilie w oczku aaach

Basiu red baron trochę mi się w tej donicy ociąga, może mu za sucho, ale z czosnkami gra superJa tam mam trochę mirsz marsz, pewnie kiedyś zmienię, ale na razie musi być jak jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 21:31, 30 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
Red Baron rewelacyjny w tym zestawieniu. On do wielu rzeczy pasuje. Lubię go ale niestety łazi.

Cieszę się że Nostalgia pokazała swój czar. Potrzebowała czasu fajnie ją prowadzisz

No i pokąsały Cię komary? U mnie są upierdliwe wieczorami a że lałam dziś wodę bio to się kręciły wcześniej.
Posadziłam te anabelki ale bez zdjęć bo mi dziecię kartę intern zabiera i jedzie w plener.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 21:36, 30 lip 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Sylwia -faktycznie rewelacyjnie wygląda połączenie red barona z czochami -jak nie zapomnę to odgapię -na dole skalniaka
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:56, 30 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Urszulla napisał(a)
Red Baron rewelacyjny w tym zestawieniu. On do wielu rzeczy pasuje. Lubię go ale niestety łazi.

Cieszę się że Nostalgia pokazała swój czar. Potrzebowała czasu fajnie ją prowadzisz

No i pokąsały Cię komary? U mnie są upierdliwe wieczorami a że lałam dziś wodę bio to się kręciły wcześniej.
Posadziłam te anabelki ale bez zdjęć bo mi dziecię kartę intern zabiera i jedzie w plener.

Ula pocięta jestem cała do tego jakaś wysypka po środkach antykomarowych na ramionach.
Dziś też się z nimi zmagałam bo ciachałam bukszpany, a rusz tylko zielonym to zaraz cała chmara krwiopijców Cię osiądzie, ale zdążyłam jeszcze potraktować wszystkie buksy lepinoxem, najwyższy już był czas bo ćma w paru miejscach przy cięciu się ujawniła. Za to nie zdążyła przyciąć grabów i zapalić na górze ogniska- zostało na jutro
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:58, 30 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Magleska napisał(a)
Sylwia -faktycznie rewelacyjnie wygląda połączenie red barona z czochami -jak nie zapomnę to odgapię -na dole skalniaka
Buziaki

Fjne jest bo czosnki kwitną jak red baron niski jest, a potem w nim się chowa to co zaschnie( bo ja czosnków nie obcinam z liści)A teraz jest rewelacja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 09:41, 31 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ula pocięta jestem cała do tego jakaś wysypka po środkach antykomarowych na ramionach.
Dziś też się z nimi zmagałam bo ciachałam bukszpany, a rusz tylko zielonym to zaraz cała chmara krwiopijców Cię osiądzie, ale zdążyłam jeszcze potraktować wszystkie buksy lepinoxem, najwyższy już był czas bo ćma w paru miejscach przy cięciu się ujawniła. Za to nie zdążyła przyciąć grabów i zapalić na górze ogniska- zostało na jutro


Ja wczoraj śmierdziałam bio i na dodatek ręce korą na maksa. Więc przyciągacze do komarów stosowałam a nie odstraszacze nawet po kąpieli pół nocy ręce jechały korą. Bo ja jak wariatka pracowałam eko bez rękawic

Chętnie bym przyjęła to ognisko do siebie mam jeszcze jeden kawałek zielonego. A reszta schnie i moknie na przemian. Teraz dużo cięcia może sąsiadka coś jeszcze dorzuci
U mnie ogrodowa masakra, wygląda jak na budowie. Aż strach do ludzi na forum z tym poligonem

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 10:29, 31 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Urszulla napisał(a)


Ja wczoraj śmierdziałam bio i na dodatek ręce korą na maksa. Więc przyciągacze do komarów stosowałam a nie odstraszacze nawet po kąpieli pół nocy ręce jechały korą. Bo ja jak wariatka pracowałam eko bez rękawic

Chętnie bym przyjęła to ognisko do siebie mam jeszcze jeden kawałek zielonego. A reszta schnie i moknie na przemian. Teraz dużo cięcia może sąsiadka coś jeszcze dorzuci
U mnie ogrodowa masakra, wygląda jak na budowie. Aż strach do ludzi na forum z tym poligonem


Żebyś to bliżej mieszkała to mam materiału na ogniska na wszystkie Twoje rabaty, cała sterta drewna na górze leży i siano z dolnej łąki
Tak ta kora mocno daje lasemtaki poligon to był u każdego w jakimś okresie ogrodowym i nikogo tutaj nie zaskakuje taki obrazek. Wszak by było lepiej najpierw musi być gorzej. Jak posadzisz co masz w planie będzie piękna rabata
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BKosimkArt 10:46, 31 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Sylwia to chyba Ty chciałaś nasionka orlików?? Pytałam u mnie ale nikt się nie zgłasza
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 10:48, 31 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Mogłam chcieć Basiu, z moją sklerozą, ja orliki bardzo lubię, a może nie mam takich jak Ty. Przypomniałaś mi, że z moich kilku osobom obiecałam, ciekawe czy po nocnej wichurze jeszcze jakieś nasiona są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies