Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Monia81 18:52, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Sylwuś porównania super, widać jak to wszystko wypełniło się i rabaty nabrały masy te ilości roślin posadzonych u Ciebie powalają na kolana, ale duży ogród to i zapotrzebowanie też duże buziaczki, dziękuję za relację
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sylwia_slomc... 21:12, 26 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Monia81 napisał(a)
Sylwuś porównania super, widać jak to wszystko wypełniło się i rabaty nabrały masy te ilości roślin posadzonych u Ciebie powalają na kolana, ale duży ogród to i zapotrzebowanie też duże buziaczki, dziękuję za relację

Monia wiesz coś o tym bo Twój ogród też ogromny i roślin masa Ale cudnie Ci wyszedł
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 21:30, 26 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Sylwia, wybieram się w podróż po Twoim ogrodzie, bo na spacerek, to za mało powiedziane...bo dawno mnie tu nie było...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 22:07, 26 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Rumianka napisał(a)
Sylwia, wybieram się w podróż po Twoim ogrodzie, bo na spacerek, to za mało powiedziane...bo dawno mnie tu nie było...

Ale się cieszę, że JesteśNa pocieszenie ja mam teraz tyły u większości, czasu brak totalnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:20, 26 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Przebiegłam po Twoim ogrodzie, fotki obejrzałam, najbardziej rozrost ogrodu obrazują te fotki porównawcze...Podoba mi się bardzo ...O zalaniach nie będę juz pisała, by Cię nie dołować, ale współczuję niezmiernie...Trzymam kciuki, by takie sytuacje już nie miały miejsca, bo ileż można! Brzeziniak cudny. Zyczę zdróweczka i wytrwałości w tych trudnych poczynaniach. Jeszcze zaświeci dla Was słoneczko, No i spóźnione zyczenia, samych szczęśliwości na dalsze lata...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Milka 06:06, 27 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak to mówią, my śpimy, a ogród rośnie. Gdyby nie zdjęcia, człek by nie uwierzył.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 06:08, 27 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agatorek napisał(a)
Pięknie się porozrastało
160 nowych odmian i ponad 1200 ogólnie. Liczby robią wrażenie!

Na mnie też.
Miskant Cosmopolitan wytrzymał u mnie do czasu, jak zimy nie wróciły, teraz nie mam ani jednego, a było 6. Ciekawe, jak u ciebie sobie poradzą.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 10:37, 27 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Rumianka napisał(a)
Przebiegłam po Twoim ogrodzie, fotki obejrzałam, najbardziej rozrost ogrodu obrazują te fotki porównawcze...Podoba mi się bardzo ...O zalaniach nie będę juz pisała, by Cię nie dołować, ale współczuję niezmiernie...Trzymam kciuki, by takie sytuacje już nie miały miejsca, bo ileż można! Brzeziniak cudny. Zyczę zdróweczka i wytrwałości w tych trudnych poczynaniach. Jeszcze zaświeci dla Was słoneczko, No i spóźnione zyczenia, samych szczęśliwości na dalsze lata...

Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:39, 27 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Milka napisał(a)
Jak to mówią, my śpimy, a ogród rośnie. Gdyby nie zdjęcia, człek by nie uwierzył.

Zdjęcia dobra rzecz w wielu rzeczach pomagają, na zdjęciach dostrzegamy to czego nie zauważamy na co dzień
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:41, 27 wrz 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Milka napisał(a)

Na mnie też.
Miskant Cosmopolitan wytrzymał u mnie do czasu, jak zimy nie wróciły, teraz nie mam ani jednego, a było 6. Ciekawe, jak u ciebie sobie poradzą.

U mnie na wygwizdowie, ale w łące więc pod kołderką ze skoszonej łąki będzie, na pagórku, woda nie stoi, zobaczymy czy da radę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies