Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Roocika 12:52, 18 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sylwia, zawsze mam problem u Ciebie co zacytować, bo wszędzie masz ładnie i miło się patrzy na Twój ogród
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwia_slomc... 14:47, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Roocika napisał(a)
Sylwia, zawsze mam problem u Ciebie co zacytować, bo wszędzie masz ładnie i miło się patrzy na Twój ogród
Pozdrawiam serdecznie

Bardzo to miłe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
basia3012 19:13, 18 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
sylwia_slomczewska napisał(a)





Oj ładnie, pięknie po prostu. Faktycznie nie wiadomo czym bardziej się zachwycać. W każdym razie, złota jesień się rozgościła w Twoim ogrodzie. Ja też jak inne koleżanki wolę jesień niż wiosnę. Za te cudne kolory. U Ciebie właśnie je tak bardzo dobrze widać. A ten mostek. Cudny.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 19:39, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
basia3012 napisał(a)


Oj ładnie, pięknie po prostu. Faktycznie nie wiadomo czym bardziej się zachwycać. W każdym razie, złota jesień się rozgościła w Twoim ogrodzie. Ja też jak inne koleżanki wolę jesień niż wiosnę. Za te cudne kolory. U Ciebie właśnie je tak bardzo dobrze widać. A ten mostek. Cudny.

Dzięki Basiu Mostek kilka lat temu sami zrobiliśmy Paleta barw jesieni jest kompletnie inna niż ta co nas wita na wiosnę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 19:50, 18 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Mi nie przeszkadzają ranniki i przebiśniegi, że zanikają latem, bo jest jeszcze wiele innych kwitnących. ale teraz, wiem, że następne wejście może być ostatnim. W momencie zamknięcia dopływu wody, kończy się mój sezon. I nawet się cieszę, że u mnie sezon się kończy. Nie lubię oglądać tych ogrodowych zanikań.

Powoli czas się żegnać. Życz e wszystkim wesołych powrotów do ogródków przy domu, za miedzą, czy na wyjeździe. Zdrowia życzę.

Jeszcze kilka razy wpadnę, ale już rzadko. Proszę się nie dziwić. Nie mam czym chwalić się zimą.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 20:16, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
hankaandrus_44 napisał(a)
Mi nie przeszkadzają ranniki i przebiśniegi, że zanikają latem, bo jest jeszcze wiele innych kwitnących. ale teraz, wiem, że następne wejście może być ostatnim. W momencie zamknięcia dopływu wody, kończy się mój sezon. I nawet się cieszę, że u mnie sezon się kończy. Nie lubię oglądać tych ogrodowych zanikań.

Powoli czas się żegnać. Życz e wszystkim wesołych powrotów do ogródków przy domu, za miedzą, czy na wyjeździe. Zdrowia życzę.

Jeszcze kilka razy wpadnę, ale już rzadko. Proszę się nie dziwić. Nie mam czym chwalić się zimą.


Hanuś wpadaj kiedy tylko masz ochotę na to Ja już nie czekam wiosny z takim utęsknieniem jak dawniej bo zima już całkiem niezła z zimozielonymi, a będzie lepsza jak porosną, za to wiosna i lato wiąże się z powodziami ostatnimi czasy i źle mi się kojarzą. Ale do wiosny Haneczko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:28, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Dąb dostał mega koloru



a taki sam tylko w łące dopiero w takiej fazie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:32, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
jeszcze się utrzymały pod brzozami

i niespodzianka w warzywniku po kilku latach nieobecności hibiskus bylinowy się pokazał ponownie

te pomponiki fajne

i maślaki pod sosną, ale i norka mieszkańca, który w maślakach gustuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:40, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910

kolory ogrodu w ciepłej palecie barw

piórkują się maluchy w gniazdkach

i opiórkowane
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 20:47, 18 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Sylwuś przepiękna jesień u Ciebie
zaglądam stale ,ale głowa stale zajęta czymś innym

Buziaki
nowe dzieciaczki ptasie słodkie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies