Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

malgorzataka... 21:49, 18 paź 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Sylwia a dałaś coś pod ten pniak czy leży bezpośrednio na trocinach ,jest piękny szkoda by za szybko spróchniał--w te wgłębienia wiosną wsadż kilka rojników,
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
sylwia_slomc... 21:54, 18 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
malgorzatakarpacz napisał(a)
Sylwia a dałaś coś pod ten pniak czy leży bezpośrednio na trocinach ,jest piękny szkoda by za szybko spróchniał--w te wgłębienia wiosną wsadż kilka rojników,

Leży bezpośrednio i raczej tak zostanie, rozkład materii jest procesem naturalnym Bardziej liczę, że mchem porośnie, rojniki w lasku w cieniu nie dadzą rady i nie pasują do lasu, one bardziej do skał i słońca, w drewnie wyglądają świetnie, ale aranżacja powinna być inna nić leśna, a tu będzie leśna na pewno
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mirka 21:57, 18 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dlatego go kupiłam

No ja myślę
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Milka 06:55, 19 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Próbowała ukraść śrubkę

kilka razy wcześniej chyba się Jej udało wykręcić bo dwie poprzeczki spadły

A ta pierwszy raz uchwycona i coraz częściej się pojawia no i wyjaśniła się zagadka skąd u nas samosiejki dębów na wrzosowisku




Ale ujęcia i jacy goście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hankaandrus_44 09:47, 19 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7164
Sójki i u mnie dęby sadzą. A kiedyś na dzieci winę zwalałam. Dzieci już jesienią do ogrodu nie trafiają, a młode dąbki po zimie jak były, tak są. Mus usuwać.

Ty uchwyciłaś szkodniki na gorącym uczynku. Brawo!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
malgorzata_s... 10:10, 19 paź 2021


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Sylwuś jesień zachwyca ale pomimo to zawsze mnie zasmuca. Patrzę na cudne kolory a myślę o zimie i o tym że kończy się czas kwiatów. Dzisiaj jednak słońce mnie cieszy i perspektywa że jeszcze troszkę ciepła będzie. Buziak dla Pracusiów
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 16:01, 19 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
Milka napisał(a)

Ale ujęcia i jacy goście

Mimo naprawy aparatu fotki na zoomie już nie mają tej ostrości co wcześniej...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:03, 19 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
hankaandrus_44 napisał(a)
Sójki i u mnie dęby sadzą. A kiedyś na dzieci winę zwalałam. Dzieci już jesienią do ogrodu nie trafiają, a młode dąbki po zimie jak były, tak są. Mus usuwać.

Ty uchwyciłaś szkodniki na gorącym uczynku. Brawo!

Pierwszy raz mi się Ją uchwycić udało bo wcześniej było słychać, że jest, ale z aparatem nie zdążałam nim odlatywała. Wystarczyło, że promienie odbiły się w obiektywie i już jej nie było, teraz zbyt zajęta była
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:04, 19 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Sylwuś jesień zachwyca ale pomimo to zawsze mnie zasmuca. Patrzę na cudne kolory a myślę o zimie i o tym że kończy się czas kwiatów. Dzisiaj jednak słońce mnie cieszy i perspektywa że jeszcze troszkę ciepła będzie. Buziak dla Pracusiów

Gosiu ja wcześniej też zimy nie lubiłam, a teraz jest to w zasadzie jedyny okres gdy nie obawiam się powodzi...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Alicja169 16:09, 19 paź 2021


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Sylwio, podziwiam Waszą kreatywność i ciągłe ulepszenia/dekorowanie Waszego Rancza. Skrzydlaci goście ujęci na gorącym uczynku, a to spryciarze
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies