Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Alija 20:42, 08 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
sylwia_slomczewska napisał(a)




Sylwia, cudne zdjęcia, jesień u Ciebie zachwycająca. A to "płonące na wietrze drzewo" jest przepiękne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 20:44, 08 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Alija napisał(a)


Sylwia, cudne zdjęcia, jesień u Ciebie zachwycająca. A to "płonące na wietrze drzewo" jest przepiękne.

A to kuzyn octowca sumak tygrysi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 21:44, 08 lis 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7204
Sylwio, sumaki lubię,ale nie u siebie.Nie mam miejsca na nie. Dziękuję za odwiedziny,
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
sylwia_slomc... 21:52, 08 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
hankaandrus_44 napisał(a)
Sylwio, sumaki lubię,ale nie u siebie.Nie mam miejsca na nie. Dziękuję za odwiedziny,

Hanuś to ja miałam miły spacer
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 17:17, 09 lis 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
sylwia_slomczewska napisał(a)

Trzymaj kciuki za pogodę w czwartek bo Pan koparkowy będzie tamę ładował mułem


Ja też potrzymam ciekawe wykorzystanie mułu
Za ptasie dziękuję, dzidziusiowate upierzenie śmieszne do niczego nie podobne.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 20:31, 09 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Urszulla napisał(a)


Ja też potrzymam ciekawe wykorzystanie mułu
Za ptasie dziękuję, dzidziusiowate upierzenie śmieszne do niczego nie podobne.

Trzymaj Ula Gdyby nie grubsze dzioby to te dzidiusiowate jak kanarki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 20:49, 09 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Sylwia, staram się być w miarę na bieżąco ale nie bardzo jeszcze mam czas na pisanie. Zatkało mnie jak zobaczyłam tę zaporę z belek. Obyście nie musieli sprawdzać czy spełni swoję rolę. Mam nadzieję, że kataklizmy będą Was omijały z daleka. Nie wiem jak udało Wam się sprawić, że pomimo braku nawadniania rośliny tak niesamowicie urosły. Mam nawet wrażenie, że w ostatnim roku drzewa i krzewy podrosły w dwójnasób. Osobiste ptaszorki macie cudne, buzia od razu zamienia się w robal na ich widok. Buziaki dla Was
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
sylwia_slomc... 21:03, 09 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
jolanka napisał(a)
Sylwia, staram się być w miarę na bieżąco ale nie bardzo jeszcze mam czas na pisanie. Zatkało mnie jak zobaczyłam tę zaporę z belek. Obyście nie musieli sprawdzać czy spełni swoję rolę. Mam nadzieję, że kataklizmy będą Was omijały z daleka. Nie wiem jak udało Wam się sprawić, że pomimo braku nawadniania rośliny tak niesamowicie urosły. Mam nawet wrażenie, że w ostatnim roku drzewa i krzewy podrosły w dwójnasób. Osobiste ptaszorki macie cudne, buzia od razu zamienia się w robal na ich widok. Buziaki dla Was

O jaki miły gość mnie odwiedził Doceniam, ze znalazłaś czas żeby napisać Ta zapora to preludium do tego co jeszcze trzeba zrobić, ale na deski nadal czekamy by odeskować ogrodzenie. Podlewaliśmy część z węża, a większość( całą górę czyli 2/3 ogrodu)konewkamiAle w tym roku nie bo opadów mieliśmy w nadmiarze cały sezon
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 21:17, 09 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Sylwia, zaglądam z pytaniem, czy kłosowce zimują u nas? Czy to bezproblemowe byliny? Spodobał mi się Cotton Candy, ale nigdzie nie mogę znaleźć inf., czy zimuje.
sylwia_slomc... 21:20, 09 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Martka napisał(a)
Sylwia, zaglądam z pytaniem, czy kłosowce zimują u nas? Czy to bezproblemowe byliny? Spodobał mi się Cotton Candy, ale nigdzie nie mogę znaleźć inf., czy zimuje.

Niektóre zimują, ale nie wiem czy wszystkie, mnie morello przezimował ostatnią zimę. Sporo w łąkę posadziłam w tym roku, zobaczymy czy wiosną nadal będą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies