Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pszczelarnia 15:41, 21 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
galgAsia napisał(a)

Ewa, przykro mi, ale jesteś w błędzie . Jak chcesz, rozwinę temat na priv


Galgasiu, nie chcę.

Nie ma potrzeby, żebyś odczuwałą przykrość z powodu swoich stwierdzeń.

Zdiagnozować na tyle, żeby Sylwia od razu udała się po właściwą pomoc.

Do tego nie trzeba specjalizacji ortopedycznej i stopnia naukowego. Drugi rok studiów wystarczy.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kasiek 16:23, 21 lis 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
System zdrowotny jest w Polsce masakryczny, zwłaszcza jeśli chodzi o terminy. Aż strach chorować. Kuruje się i zdrówka życzę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 16:38, 21 lis 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Sylwia widziałaś ten odcinek?
http://majawogrodzie.tvn.pl/205,Bardzo-dlugi-ogrod-z-ciekawymi-roslinami-odc-491,odcinek.html

Ogród długi na kilometr a szerokość 30m - przypomina Ci to co?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Magleska 18:54, 21 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Macham
lepiej troszkę ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 19:19, 21 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Rumianka napisał(a)
Z kontuzjami to ciężka sprawa, żeby wróciła pełna sprawność potrzeba cierpliwości i czasu aż się zgoi. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.

Usztywnione, już nie boli, mam nadzieję będzie ok
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:29, 21 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
MartaCho napisał(a)
Sylwia,
jeśli potrzebujesz, mogę Ci na priv dać namiar na ortopedę, który przyjmuje prywatnie w Wieliczce, pracuje w jednym ze szpitali w Krakowie. Na wizycie od razu robi USG, terminy spoko. Byłam ostatnio z moją mamą u niego z bolącym kolanem, od razu zrobił USG, punkcję, przepisał leki i Mama już się dobrze czuje i nie ma problemów z chodzeniem. Jeśli tylko chcesz i Wieliczka nie jest Ci za daleko, to z czystym sumieniem polecam Jedyna wada- 1,5h poślizgu w stosunku do terminu wizyty.

Martuś kochana dziękuję, ale już raczej będę się trzymała tego doktora co wczoraj byłam ma specjalizację z chirurgii urazowej i ortopedii, a pracuje na oddziale neuroortopedii w szp. Rydygiera( jeśli dobrze zapamiętałam)Już widział palec będzie miał porównanie, nie mogę latac za każdym razem do kogo innego.
Ale bardzo dziękuję i będę pamiętać jakby coCięszę się, że z Twoją mama już wszystko dobrzeNa dobrego lekarza warto poczekać choćby i dwie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:31, 21 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Pszczelarnia napisał(a)


A powinien. Powinien od razu umieć nawet chirurg zdiagnozować. To w końcu nie jest niewiadomo co....
Ech............


Sylwia, oszczędzaj rękę całkiem.

Dawniej umieli...teraz niekoniecznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:34, 21 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
kasiek napisał(a)
Sylwia widziałaś ten odcinek?
http://majawogrodzie.tvn.pl/205,Bardzo-dlugi-ogrod-z-ciekawymi-roslinami-odc-491,odcinek.html

Ogród długi na kilometr a szerokość 30m - przypomina Ci to co?

Nie pamiętam, ale z wielką chęcią obejrzę Dzięki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:38, 21 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Magleska napisał(a)
Macham
lepiej troszkę ?

Madzia dziś nie boli, chyba z wrażenia bo od rana stodoła sie robiła i w jeden dzień gotowa cała
Dzięki wszystkim co kciuki trzymali
Ale była ostra jazda, bo po rozebraniu desek ukazał sie cały obraz nędzy tej stodoły, a rozpacz brała jak kolejne belki w rękach się rozsypywały...stodoła ma 63 lata i nigdy nic w niej nie było remontowane tak naprawdę. Sporo belek zostało wymienionych, a to i tak kropla w morzu potrzeb trzeba by całą konstrukcję wymienić, a nie opłaca się, na nasze potrzeby niech postoi jeszcze z 5-10 lat, aż będziemy budować, bo najpierw dom do remontu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 19:43, 21 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
dobrze czytać ,że już lepiej

belki te co zostały nadają się jeszcze do jakiegoś wtórnego wykorzystania ,czy tylko na ogień ?

ja chyba musze plany zmienić -nie mam jednak skąd belek załatwić ,a te 3 co mam to o wiele za mało …..
nawet nie wiem ile takie bele mogą kosztować …..
trudno ….przez zimę będę myśleć co na schodową skarpę dać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies