Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

galgAsia 18:40, 20 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek, bo do usg potrzebny jest a) sprzęt, b) gość, który badanie zrobi, a następnie je właściwie zinterpretuje . W warunkach sor niewykonalne. Natomiast powinien dać zalecenie i skierowanie na kontrolę w poradni ortopedycznej, a tego nie zrobił...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 21:21, 20 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
galgAsia napisał(a)

Sylwuś, cieszę się, że trafiłaś wreszcie na fachowca, choć długo to trwało.... Na przyszłość będę się wtrącać wcześniej , bo od początku mi to nie wyglądało... Do Świąt się zagoi Buźka

Czasem wtrącanie się jest wskazane, a jeszcze jak poparte wiedzą to tym bardziej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:23, 20 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gosiek33 napisał(a)
Oj współczuję bardzo kontaktu z tymi konowałami. Dobrze, że kompetentny lekarz wreszcie ocenił odpowiednio uraz. Choć nie rozumiem, czemu usg od razu nie zrobione

Szybkiego gojenia życzę

Bo mnie przyjęli w ramach komercji na oddziale, do usg pewnie znowu terminyStaw opisał jako niestabilny.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 21:36, 20 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jakie terminy....
To jest poważna kontuzja z winy innego lekarza zaniedbana. Jeśli inaczej się nie da idź prywatnie na to usg. Nikt nie wróci ci pełnej sprawności w ręce jeśli sama tego nie zrobisz.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 21:44, 20 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Gosiek33 napisał(a)
Jakie terminy....
To jest poważna kontuzja z winy innego lekarza zaniedbana. Jeśli inaczej się nie da idź prywatnie na to usg. Nikt nie wróci ci pełnej sprawności w ręce jeśli sama tego nie zrobisz.

Taki mam plan, ale mam najpierw trochę ponosić tą szynę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 22:43, 20 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Z kontuzjami to ciężka sprawa, żeby wróciła pełna sprawność potrzeba cierpliwości i czasu aż się zgoi. Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
MartaCho 08:14, 21 lis 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Sylwia,
jeśli potrzebujesz, mogę Ci na priv dać namiar na ortopedę, który przyjmuje prywatnie w Wieliczce, pracuje w jednym ze szpitali w Krakowie. Na wizycie od razu robi USG, terminy spoko. Byłam ostatnio z moją mamą u niego z bolącym kolanem, od razu zrobił USG, punkcję, przepisał leki i Mama już się dobrze czuje i nie ma problemów z chodzeniem. Jeśli tylko chcesz i Wieliczka nie jest Ci za daleko, to z czystym sumieniem polecam Jedyna wada- 1,5h poślizgu w stosunku do terminu wizyty.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Pszczelarnia 13:30, 21 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
galgAsia napisał(a)
Sylwia, jeśli mogę się powymądrzać - Ty tą dłonią normalnie pracujesz, w sensie: nie masz innego niż bólowe ograniczenia ruchomości? To ja bym chociaż bandażem elastycznym tę łapkę ścisnęła, żeby tę ruchomość ograniczyć. I do ortopedy, nie do chirurga . Bo chirurg nie ogarnie uszkodzenia torebki czy ścięgna...


A powinien. Powinien od razu umieć nawet chirurg zdiagnozować. To w końcu nie jest niewiadomo co....
Ech............


Sylwia, oszczędzaj rękę całkiem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 13:31, 21 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Coś napisałam ale to nie SOR, więc skasowałam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
galgAsia 15:30, 21 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pszczelarnia napisał(a)


A powinien. Powinien od razu umieć nawet chirurg zdiagnozować. To w końcu nie jest niewiadomo co....
Ech............


Sylwia, oszczędzaj rękę całkiem.

Ewa, przykro mi, ale jesteś w błędzie . Jak chcesz, rozwinę temat na priv
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies