Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Pokaż wątki Pokaż posty

Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć

Johanka77 23:50, 14 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O proszę! Taplanko!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kamcia 20:31, 16 cze 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Kim napisał(a)

Ale pech wypiłybyśmy kawkę na ogrodzie




Co sie odwlecze...

Basen zarabisty. Wyglada na bardzo duzy...czy to tylko takie zludzenie optyczne?

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kim 21:50, 16 cze 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Kamcia napisał(a)


Co sie odwlecze...

Basen zarabisty. Wyglada na bardzo duzy...czy to tylko takie zludzenie optyczne?


Kamciu basen to koło o wym.427cm/125cm
Jest to fajna rzecz ale też spory obowiązek gdy chce się go utrzymać w czystości na szczęście to obowiązek męża on się tym zajmuje

Mam nadzieję że kiedyś uda nam się spotkać i wypić tą kawkę
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
mrokasia 23:29, 16 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Hej Kim, widzę że ostro zabrałaś się do tworzenia ogrodu. Pogoda nie sprzyja przesadzaniu roślin a dodatkowo wiele z nich jest na etapie kwitnienia. Ja też czekam aż przekwitnie mi szałwia na frontowej. Chociaż dwa dni temu przesadzałam jeżówkę i liliowce w pąkach i kwitnącą drakiew. Ale nie bierz ze mnie przykładu .

Widzę, że macie spory basen. My właśnie kupiliśmy mały . Czy mogłabyś mi napisać na priv w jaki sposób dbacie o czystość wody i basenu? Bo nie wiem jakie akcesoria powinniśmy kupić. Będę Ci wdzięczna .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dominika11 13:35, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Przyszłam się przywitać i obejrzeć ogród
basen super
ogród też zapowiada się ciekawie
będę zaglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 13:38, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Jola_M napisał(a)
Podoba mi się z lawendami, jak się rozrosną to będą się ładnie wychylać nad brzegami rabat też dumam, w przyszłym roku lub jesienią będę powiększać część rabat - co Twoim zdaniem lepiej zdaje egzamin: kanciki czy obrzeża? Ta kostka u Ciebie fajnie wygląda, miałam robić kanciki, ale może jednak...?
jak dla mnie to przy obrzezach też mozna zrobić cieniutki kancik, zawsze to wyglada bardziej elegancko - ale to rzecz gustu.
jezeli obrzeze będzie na takiej wysokości, żeby łatwo kosic trawe to jest git, ale jak będziesz chciała poszerzyc rabaty to z obrzeze, już jest problem, a z kancikiem zawsze możesz to zrobić bez problemu

ale nagmatwałam
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Jola_M 23:05, 18 cze 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Dominika11 napisał(a)
jak dla mnie to przy obrzezach też mozna zrobić cieniutki kancik, zawsze to wyglada bardziej elegancko - ale to rzecz gustu.
jezeli obrzeze będzie na takiej wysokości, żeby łatwo kosic trawe to jest git, ale jak będziesz chciała poszerzyc rabaty to z obrzeze, już jest problem, a z kancikiem zawsze możesz to zrobić bez problemu

ale nagmatwałam


spoko, wszystko zrozumiałe właśnie się śmiałam u mnie w wątku, że do kancinków trzeba ładny trawnik mieć, a jak są takie kępy poprzerastane to trudno ładny efekt uzyskać u mnie to masakra, kanciki to jedno wielkie pobojowisko ale u Bożenki już ładnie wyglądają
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Kim 06:26, 19 cze 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dominika11 napisał(a)
Przyszłam się przywitać i obejrzeć ogród
basen super
ogród też zapowiada się ciekawie
będę zaglądać

Witam Dominiko w moich skromnych progach
Oczywiście zapraszam częściej każda rada tak doświadczonej ogrodniczki będzie dla mnie cenna
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 06:30, 19 cze 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Jola_M napisał(a)


spoko, wszystko zrozumiałe właśnie się śmiałam u mnie w wątku, że do kancinków trzeba ładny trawnik mieć, a jak są takie kępy poprzerastane to trudno ładny efekt uzyskać u mnie to masakra, kanciki to jedno wielkie pobojowisko ale u Bożenki już ładnie wyglądają

Dziękuję Jolu że Ci się podoba no ale ja wyjątkowo czekam w tym roku na jesień (no może na drugą połowę sierpnia) czeka mnie wtedy dużo przesadzania i zmian
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Kim 06:31, 19 cze 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Dominika11 napisał(a)
jak dla mnie to przy obrzezach też mozna zrobić cieniutki kancik, zawsze to wyglada bardziej elegancko - ale to rzecz gustu.
jezeli obrzeze będzie na takiej wysokości, żeby łatwo kosic trawe to jest git, ale jak będziesz chciała poszerzyc rabaty to z obrzeze, już jest problem, a z kancikiem zawsze możesz to zrobić bez problemu

ale nagmatwałam

Wszystko jasne też tak myślę
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies