Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

KasiaLangier 21:00, 05 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajnie mebelki ustawiłaś, pięknie się prezentują Pomyłk liliowa mocno na korzyść

Sylwio dziękuję, bardzo lubię ławki z ptakami, zastanawiam się nad zakupem trzeciej tylko czekam na obniżkę ceny. Drugą ławkę kupiłam prawie za pół ceny. I właśnie na Ogrodowisku dowiedziałam się o promocji Także gdyby ktoś, coś..to prosiłabym dać znać.

Zastanawiam się, kiedy można przesadzić lilie ? Kolor mają bardzo ładny, ale wybitnie nie pasują w miejscu które rosną
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:04, 05 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AgnieszkaW napisał(a)
Kasiu, masz przepiękny ogród, przepiękny


Agnieszko, bardzo miło słyszeć od Ciebie takie słowa ponieważ Twój ogród jest dla mnie ideałem pod względem wpisania w krajobraz, smaku, doświadczenia i konsekwencji w projektowaniu całości. Dziękuję
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AgnieszkaW 07:34, 06 lip 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
KasiaLangier napisał(a)


Agnieszko, bardzo miło słyszeć od Ciebie takie słowa ponieważ Twój ogród jest dla mnie ideałem pod względem wpisania w krajobraz, smaku, doświadczenia i konsekwencji w projektowaniu całości. Dziękuję


Kasiu, ja też dziękuję za te słowa, które napisałaś. Są dla mnie wielkim uznaniem.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
KasiaLangier 13:41, 06 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Dzisiejszy widoczek z okna. Ciężko w takich okolicznościach wychodzi się rano do pracy

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:52, 06 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Podziwiam róże w wielu ogrodach na Ogrodowisku. Róża to Królowa Kwiatów i nie wyobrażam sobie ogrodu bez róż. Jednak jak to Królowe wymagają one odpowiednich warunków, których brakuje w moim leśnym, niewielkim ogrodzie. Poza tym nie lubię cięcia róż, w poprzednim ogrodzie miałam różankę. Róże porosły olbrzymie i cięcie ich to był horror. Usunęłam róże i wyleczyłam się z różanki

W Casa Verde od 3 lat reanimuję różę, która wyciągnęłam z przysłowiowego kąta i posadziłam w miarę słonecznym miejscu i w dobrej ziemi. Na wiosnę obcięłam ją właściwie do zera, bo była schorowana. Doczekałam się jednego pączka, ale za to zdrowiuteńkiego:







____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 14:58, 06 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689


Na początku lipca rozkwitł jeden kwiat, był olbrzymi. Do tego subtelny zapach i jak można nie kochać róż


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:18, 06 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Tar pisała, że zamieszcza migawki z ogrodu. I naprawdę tak szybko wszystko się zmienia...po róży zostały już tylko zdjęcia i wspomnienia. Postanowiłam ja obciąć o 2/3, żeby się rozkrzewiła. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam ? Poza tym zasuszyłam jej płatki. Dorzuciłam też inne, żeby piekarnik nie miał wolnych przebiegów

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 10:00, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Aurelllia napisał(a)
Ślicznie, obficie kwitły różaneczniki Wiklinowe obeliski do powojników bardzo u Ciebie pasują, jak obrosną będzie to interesująco wyglądać. Tej funkii nie znałam, ma bardzo oryginalny kwiat


Witaj Aurelllio, dzięki za odwiedziny
Na poprzednich zdjęciach były pąki hosty, teraz zaczęły kwitnąć

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:05, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Kontynuując temat róż. Najwcześniej rozkwita u mnie róża Aspirin Rose, którą uprawiam w donicach. W pąkach jej kwiaty wyglądają bardzo subtelnie


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 15:08, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Spodobało mi się zestawienie Aspirin Rose z lawendą, którą niestety przerosły stokrotki Lawenda słabo sobie radzi..


____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies