Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie

gogo 22:24, 06 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Kasiu, dawno nie byłam u Ciebie, a tu tyle zdjęć
Wiosna na Grand Canarii przepiękna, uwielbiam rośliny tej strefy klimatycznej
Twoja też cudna
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
TAR 08:51, 07 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
KasiaLangier napisał(a)


Dzisiaj nie zdążyłam posadzić, ale bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję ))


calkiem niezle wygladaja po podróży mam tylko nadzieje, ze orliki ci sie przyjma, bo odkopywalam je od karpy i maja mikre korzonki, chociaz to pancerne rosliny. reszta na 100% sie przyjmie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaLangier 21:04, 07 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
mrokasia napisał(a)
Świetne masz te metalowe ptaki na tarasie! Fajne miejsce do pracy zdalnej tylko faktycznie pogoda nie dopisuje .
A co byś chciała Kasiu zrobić z tymi tujami, że ekipy poszukujesz?


Sorki, że dopiero teraz odpowiadam, ale jestem ciągle w niedoczasie...
Dzisiaj sadziłam w deszczu śliczne drobiazgi, które dostałam Jeszcze mi zostało kilka sztuk.

Wydawało mi się, ze też masz podobne ptaki ?

Chciałabym, żeby ktoś przyciął mi tuje na równo, na wysokość zasłony, czyli ok. 2 metry. Nie podoba mi się taki "dinozaur" z tuj Dodatkowo chciałabym je "odchudzić " Sama próbowałam w zeszłym roku, niestety z marnym skutkiem Niestety brak talentu do cięcia
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:08, 07 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)


calkiem niezle wygladaja po podróży mam tylko nadzieje, ze orliki ci sie przyjma, bo odkopywalam je od karpy i maja mikre korzonki, chociaz to pancerne rosliny. reszta na 100% sie przyjmie


Już rosną, kilka sztuk zawilców mi zostało, bo sadziłam w deszczu po jednej roślinie Poza tym przygotowałam im glebę, u mnie wszędzie igły.. Mam nadzieję, że będzie im dobrze Jeszcze raz CMOK
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:14, 07 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
gogo napisał(a)
Kasiu, dawno nie byłam u Ciebie, a tu tyle zdjęć
Wiosna na Grand Canarii przepiękna, uwielbiam rośliny tej strefy klimatycznej
Twoja też cudna


Egzotyczna roślinność nas zachwyca, ale Córka która tam mieszka hoduje bratki i tulipany Dzięki za odwiedziny
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
TAR 21:16, 07 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
zobaczysz efekt jak zakwitna, jak im bedzie dobrze to za 2 lata bedzie ladne poletko i ewentualnie podzielisz sie ze mna jak u mnie znikna
____________________
Ogrod nad bajorkiem
gogo 00:45, 10 maj 2021


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
KasiaLangier napisał(a)


Egzotyczna roślinność nas zachwyca, ale Córka która tam mieszka hoduje bratki i tulipany Dzięki za odwiedziny

Kasiu, nie dziwię się, że córka uprawia nasze kwiatki, choć pewnie cebule tulipanów musi schładzać.
Wiadomo, że pociąga nas odmienna roślinność, gdybym miała cieplarnię....
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaLangier 20:34, 14 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
TAR napisał(a)
zobaczysz efekt jak zakwitna, jak im bedzie dobrze to za 2 lata bedzie ladne poletko i ewentualnie podzielisz sie ze mna jak u mnie znikna


Mam taką nadzieję Przyjadę osobiście, bo darzę głębokim uczuciem region w którym mieszkasz
Tak swoją droga ciemierniki, które kupiłam w szkółce, którą mi poleciłaś w lutym w zeszłym roku zadomowiły się i ślicznie zakwitły..

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 20:40, 14 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Ciemierniki bardzo długo kwitną, zaczynają już w grudniu i dopiero teraz w maju powoli zaczynają przekwitać
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
KasiaLangier 21:00, 14 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
gogo napisał(a)

Kasiu, nie dziwię się, że córka uprawia nasze kwiatki, choć pewnie cebule tulipanów musi schładzać.
Wiadomo, że pociąga nas odmienna roślinność, gdybym miała cieplarnię....

Mnie się podoba, że możemy się cieszyć egzotyką. Uważam, że rośliny powinny rosnąć w optymalnych dla siebie warunkach. Niemniej jednak bratki na Kanarach się całkiem nieźle miewają

____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies