Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój skromny ogródeczek ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój skromny ogródeczek ...

majkel0326 19:20, 05 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Cześć Karolcia! U Ciebie też pada?Jak się mają twoje rośliny?
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 19:26, 05 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Danusiu dziekuje za odwiedziny tunelem zajmuje sie moja mama ja sie jej nie mieszam w parade a tego typu plyt tam nie ma ze wzgledu na to ze co roku go przekopujemy z obornikiem i tak jest latwiej poza tym mama chce tam zawsze jak najwiecej upchanac, ona nie zna umiaru i zawsze miejsca brakuje ale dziekuje za rady
Maju tak ciagle pada , non stop caly dzien mżawka.. nie jest zbyt przyjemnie ale coz wplywu na to nie mamy, nawet plewic sie nie da bo czlowiek by caly przemoczony wrocil ale roslinki ogolnie maja sie dobrze moze jutro troszke zwolni ta pogoda i wyjdzie odrobina slonca to zrobie troche zdjec pozdrawiam Was cieplo, lece sie kapac i troszku pouczyc
____________________
Mój skromny ogródeczek
Gardenarium 19:36, 05 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrów mamę i powiedz, że cudnie prowadzi swój tunel warzywny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Celina 19:45, 05 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Gardenarium napisał(a)
Pozdrów mamę i powiedz, że cudnie prowadzi swój tunel warzywny.


I że ma córcię cudną!
____________________
Celina - Moje poletko
majkel0326 20:05, 05 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Chciałabym,żeby moja córka też w przyszłości miała tyle zamiłowania i zapału do ogródka
____________________
Maja - Moje roślinki
karolciab93 21:18, 06 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
Kochani dziękuje za tak miłe słowa od razu człowiekowi lepiej na sercu
uf.. w końcu weekend odpoczne od szkoly i nadrobie zaleglosci w plewieniu chociaz ciesze sie ze jutro świeto mam zamiar oddac sie 100% błogiemu lenistwu
dziś byłam wyzbierac truskawki , musze przyznac ze bylo juz dosc jak na taka pogode to wedlug mnie nawet bardzo duzo no i zbieralam tylko te najbardziej dojrzale zapraszam na kilka zdjec , jutro moze uda mi sie zrobic ciekawsze
na początek obiecane kaczuchy niestety strsznie sie mnie bały wiec poogladamy raczej same kacze tyły jak beda juz chodzily same po trawie to moze wtedy beda lepsze zdjecia

kurczaki juz podrosly na tyle ze biegaja sobie na wolnosci

goździk w pełnym rozkwicie

i jedna lilia tez
____________________
Mój skromny ogródeczek
popcorn 21:19, 06 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Lilie piękne! A kaczuszki akurat do głaskania
____________________
Mój nowy ogródek
Celina 21:28, 06 cze 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Karolciu ale mi zrobiłaś radochę z kaczuszkami aż mi się mój dziub śmieje
Koniecznie rób im fotki, proszę
____________________
Celina - Moje poletko
karolciab93 21:29, 06 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
trochu warzywek groszek kwitnie

nie w tą strone co trzeba ale sałata

takiej wielkosci sa rzodkiewki w tym roku doslownie oszalaly, nigdy tak ladnie nie rosly a tu liscie male a one same duuze nie nadarzamy z jedzeniem juz i rozdajemy komu sie da

marcheweczka

____________________
Mój skromny ogródeczek
karolciab93 21:40, 06 cze 2012


Dołączył: 12 mar 2012
Posty: 369
tak prezentuje sie kawałek pola z ziemniakami, burakami, kukurydza i kapusta a pierwszy plan to warzywa i pomidory ( to miejsce gdzie widac patyki ) dodam ze to jest drugie pole z warzywkami a na pierwszym sa truskawki tak zebyscie mogly sie w tym polapac

cebula i czosnek

zbiory truskawkowe

i na zakończenie babeczki truskawkowe jeszcze jutro tylko dopieszcze kostkami galaretki i gotowe

____________________
Mój skromny ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies