Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 15:00, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Iza z telefonu też można wklejać bez kabelka
Aż nas skręca z ciekawości
Grabom pękaja pąki? Bo moim pojedynczym sztukom już powolutku tak


przy grabach stacjonuję dzielnie każdego dnia ... cmokam ... wącham ... zachwycam się ... do piątku nic nie pękało ... mam nadzieję, ze te brązowe (chyba) czubki to pąki ... stare liście trzymają się twardo ... czy one odpadną same czy je obrywac ? ... przecież to nienormalne żeby je obrywać ...

bez kabelka ... hmmmmmmm ??? ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:57, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
bardzo zaległe hiacynty ... pokochałam w tym roku po raz pierwszy ... nie wiem tylko co zrobić teraz z cebulami ... czy mogą pójść w przyszłym roku do gruntu ? ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:03, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
wianek wciąż jest "tabula rasa" ... ja wciąż odkrywam, że to nie tak ... nie ten kfiatek ... nie ta wizja ... to jedna z akcji bawimy się Kasię bo Kasia z "ten dom" to najgłówniejsza inspirancja ... Kasiu nie bij



różowa różyczko ... pani podziekujemy dodamy coś drobnego wypełniającego i a może ???

jeszcze ten sam układ



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Mala_Mi 16:20, 16 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hiacynty jak przekwitną to od razu na rabaty do ziemi..... najprościej.. liści nie obcinaj, niech zaschną w gruncie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:20, 16 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Acha, cieniu tulipany później wystartują, ale też i dłużej będą kwitły...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 16:32, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i wysunięte peryskopowo tulipki ... to zielone co siem odradza obok to bodziszek ... nie odradza się jeszcze paproć i tojeść orszelinowata ... ale poczekam



tu jak jest i jak będzie ... doczekać się nie mogę ... tulipka niet bo to stała wizualizacja a tulipki doraźnie







wiem, że na tym zdjęciu trudno ocenić czy moje graby mają pąk czy nie ... no cóż ... to było tak ... skoro panie proszą to żon stanął na wysokości zadania i foto zrobił ale jak zrobił ... no jak zawsze ... uznamy do polepszenia pogody, że widać bo ja na ten wiatr i deszcz nie wyjdę ... choć panie kofam

i jeszce kupa nieszczęścia ...



w tle wybielone bo dom sąsiadki ... nie widzimy ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:36, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Hiacynty jak przekwitną to od razu na rabaty do ziemi..... najprościej.. liści nie obcinaj, niech zaschną w gruncie.


dziękuję Anek ... zaraz ... no dobra poczekam niech przestanie lać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:47, 16 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
lawenda wąskolistna dla Madżen ... stoi ...



nawet Kila ją podziwiała



u mnie pokładała się viva ... ... tylko jej prawie nie ciachałam wiosną ... no bo taka fliczna była ... to po co ... teraz wiem po co



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 16:58, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


przy grabach stacjonuję dzielnie każdego dnia ... cmokam ... wącham ... zachwycam się ... do piątku nic nie pękało ... mam nadzieję, ze te brązowe (chyba) czubki to pąki ... stare liście trzymają się twardo ... czy one odpadną same czy je obrywac ? ... przecież to nienormalne żeby je obrywać ...

bez kabelka ... hmmmmmmm ??? ...


Nie obrywaj, same odpadną, te brązowe pąki to własnie pąki nowych lisci. Gdy zaczną pękać liscie same opadna.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:00, 16 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza sypnij azofoskę cebulowym aby się wzmocniły przed kwitnieniem. Ale będzie bosko.
Ja się pierwszy raz od chyba 7 lat skusiłam na hiacynty w gruncie ale wyłażą, aż miło
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies