Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:33, 25 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Wczoraj próbowałam Cię naśladować.. więcej u Pszczółki.


przeanalizowałam u Pszczółki ... wniosek wciąż lepiej piszę niż wyglądam ... albo cos koło tego ... Adamo w kwesti tej łopaty też marudzi ... chyba muszę Wam obojgu pokazać jak tego siem używa ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:34, 25 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
KasiaWB napisał(a)
Iza, no super wszystko zrobione i zaplanowane, będzie ślicznie, już to wiem
Pozdrawiam i podglądam


Kasiu wszystko zaplanowane i fakt ... mam wyobrażenie, ze będzie pięknie ale do zrobienia jeszcze duuuuużo ... pozdrawiam ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 23:04, 25 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


tymczasem kucam przed nimi i chyba myślę, ze wzrokiem przyśpieszę im wzrost ... nie reagują ... nadmieniam tylko z obowiązku
kucanie to pierwszy objaw choroby.... też łaże, kucam i niczym Kaszpirowski nakazuje rosnąć. Chyba działa hahahhaa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
betysia 12:00, 26 mar 2014


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
... sciskam wiosennie i tulam...jak zawsze!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Joaska 15:19, 26 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)


Asia poglądowo tylko do Kostomłotów mogę jechać ... dokonałam malwersacji finansowej i kupienie nawet źdźbła grozi mi rozpadem pożycia ... no jakiś tydzień muszę być grzeczna ... jakoś wytrzymam ...


(ale płaszczyk mam taki o jakim całłłe życie marzyłam )



Iza jak tylko tydzień to damy radę , ble byś miała otwartą skarbonkę na Targi bo tam będzie chyba trochę kuszenia
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 15:55, 26 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gdzieś tam doczytałam o nowym płaszczyku i dylematach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Sebek 16:46, 26 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Też doczytałem o płaszczyku - i o ilości kulek, które mogłabyś kupić za równowartość.... Koszt alternatywnym są kulki, ale pomyśl o użyteczności całkowitej jaką przyniesie Ci zakup tego towaru
Po za tym wskaźniki makroekonomiczne ostatnio wskazywały, że stopa inflacji uległa redukcji, czyli mimo tego, że wartość nominalna płaszczyka nie uległa zmianie, to wartość realna już tak. Także jeśli Adamo by się czepiał to możesz mi śmiało powiedzieć slogan, którym posługiwała się Agata Kulesza w tej słynnej reklamie o oszczędzaniu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Konstancja30 16:54, 26 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Sebek napisał(a)
Też doczytałem o płaszczyku - i o ilości kulek, które mogłabyś kupić za równowartość.... Koszt alternatywnym są kulki, ale pomyśl o użyteczności całkowitej jaką przyniesie Ci zakup tego towaru
Po za tym wskaźniki makroekonomiczne ostatnio wskazywały, że stopa inflacji uległa redukcji, czyli mimo tego, że wartość nominalna płaszczyka nie uległa zmianie, to wartość realna już tak. Także jeśli Adamo by się czepiał to możesz mi śmiało powiedzieć slogan, którym posługiwała się Agata Kulesza w tej słynnej reklamie o oszczędzaniu


... staram się zrozumieć ale choć bardzo się staram bliska jestem kulki ................ w łeb ...
żyję bo intuicyjnie stwierdzam, ze jesteś po mojej stronie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:55, 26 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
irena_milek napisał(a)
Gdzieś tam doczytałam o nowym płaszczyku i dylematach


Irenko dylematy znikły gdy zobaczyłam plantację cisów



w Miłkowie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 16:56, 26 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
betysia napisał(a)
... sciskam wiosennie i tulam...jak zawsze!!!


Betysia tylko ja Ciem proszę ... weź się już nie gub oki ???
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies