Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 16:57, 26 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
ana_art napisał(a)
kucanie to pierwszy objaw choroby.... też łaże, kucam i niczym Kaszpirowski nakazuje rosnąć. Chyba działa hahahhaa


Ana muszę popracować nad sposobem kucania .. linia pięty chyba nie na osi bo moje nie rosną ... chyba
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 17:59, 26 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Poczytałam o płaszczyku o zaklinaniu i o tygodniowej grzeczności Ja zawsze działam odwrotnie jak zmalwersuję kasę a Em nie reaguje to malwersuję więcej i wtedy tylko jedna rozmowa dyscyplinująca i jedna wojna Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madzenka 20:48, 26 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Asia poglądowo tylko do Kostomłotów mogę jechać ... dokonałam malwersacji finansowej i kupienie nawet źdźbła grozi mi rozpadem pożycia ... no jakiś tydzień muszę być grzeczna ... jakoś wytrzymam ...


(ale płaszczyk mam taki o jakim całłłe życie marzyłam )


Ja bym sobie ten płaszczyk na tle kjuba obejrzała
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:50, 26 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza ale Ci się stopa życiowa podniosła po stwierdzeniach Sebka! Oj widać że egzamin zawodowy zda na 6!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:58, 26 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżen, że mi się podniosła to dopiero Ty mi uświadomiłaś ... zamiast psychoanalityka zatem poproszę Sebka o zanalizowanie kredytu hipotecznego może to jakiś sposób żebym go polubiła )))) ... (kredyt polubiła bo sebka to siem wie lubi się od dawna )

Madżen zaczynam mieć niejasność co do rabat frontowych ... już omal omal wiem co i jak ... jak zacznę mieć jasność pokuszę się o publikacje
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 21:22, 26 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


... staram się zrozumieć ale choć bardzo się staram bliska jestem kulki ................ w łeb ...
żyję bo intuicyjnie stwierdzam, ze jesteś po mojej stronie
dobre, dobre
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:23, 26 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)


Ana muszę popracować nad sposobem kucania .. linia pięty chyba nie na osi bo moje nie rosną ... chyba
pamiętaj stopa musi być zawsze pod kolanem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Joaska 22:52, 26 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Iza wszyscy o płaszczyku a ja się musiałam cofnąć bo nie łapałam o co chodzi , ale już wiem płaszczy nabyty i na kwiatki Adamo nie da ..... ale powiedz mu że w nowym płaszczyku bez obfitego portfela to trochę wstyd a już tym bardziej na targi czy do kostomołotów
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Sebek 23:05, 26 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Konstancja30 napisał(a)
Madżen, że mi się podniosła to dopiero Ty mi uświadomiłaś ... zamiast psychoanalityka zatem poproszę Sebka o zanalizowanie kredytu hipotecznego może to jakiś sposób żebym go polubiła )))) ... (kredyt polubiła bo sebka to siem wie lubi się od dawna )

Madżen zaczynam mieć niejasność co do rabat frontowych ... już omal omal wiem co i jak ... jak zacznę mieć jasność pokuszę się o publikacje


Z analizy finansowej też miałem 5 - to akurat mam na egzaminie praktycznym - inflację tylko na teorii
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 13:31, 27 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Z pomroczności wyziera jasność rabatowa...czekam...płaszczyk też chccę zobaczyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies