Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ka1sia 14:01, 27 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
ana_art napisał(a)
pamiętaj stopa musi być zawsze pod kolanem


zapamiętasz, Izunia? chyba ten płaszczyk muszę jutro obejrzeć na żywo
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Pszczelarnia 17:39, 27 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iza, dlaczego niejasność w przedmiocie rabat frontowych dopadła Cię po dokonaniu malwersacji na budżecie domowym? Jest jakiś związek, hęęęęę?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 20:33, 27 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja czekam na plaszczyk i doczekać się nie mogę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 10:39, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iza też mam dylematy odwieczne... bo nijak kredytu nie mogę polubić.. z płaszczyków zrezygnowałam, z bucików i takich tam... wychodząc z założenia, że to co teraz jest tym o czym sie marzyło całe życie.. za tydzień będzie niemodne... wartość będzie wynosiła tyle ile dadzą na szmateksie..
Inwestycja w kfiotki bardziej sie opłaca. byle nie kupować narcyzów, bo to pieniądze gorzej ulokowane niż na płaszczyk czy inny modny ciuch za wielkie pieniądze.. ..
Ratując małżeństwo musiałam z czegoś zrezygnować ..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 12:27, 28 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojej ale się dzieje, płaszczyk nowy, zakupy ogródkowe i eMus na wojennej ścieżce z powodu jakichs tam.. badylków. Czasem to sie ciesze że u mnie tylko ja sama w swoim budźecie sterem, żeglarzem, okretem........i cokolwiek zrobię to i tak ja sama bede ponosic tego konsekwencje. Ale tylko czasem ta radość, bo teraz na przykłąd jak mam sama do przekopania wiele roślin w inne miejsce ( bo udzieliła mi sie zaraza ogrodowiskowa i jeszcze nie dokończyłam rabaty a juz bede przesadzać z flanki na flankę .) i do wkopania mam 12 sztuk bukszpanów............to już troche gorzej z tym ........sterm, żeglarzem, okrętem..........może jakis inny okręt do pomocy by sie nadał.........niechby i taki co by współdecydował o zakupach i troche marudził...............

Buziaki sle i czekam na las tulipanów u ciebie!

Za pinsy cytowane wczesniej dzieki wielkie.........powolutku dojrzewam do decyzji o zakupie 3 brzóz z białą kora i podsadzenie ich kulkami i trawami a twoje pisny jeszcze mnie tylko w tych przemysleniach utwierdziły............to jest piekne zestrawienie..............eh............
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Joaska 12:31, 28 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
A bo mi się tak przypomniało Iza odnośnie płaszczyków itp. jak by ci moja torebka od narzędzi samochodowych do płaszczyka pasowała to daj znać wyczyszczem pozszywam i bedzie gites
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Madzenka 19:42, 28 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Joaska napisał(a)
A bo mi się tak przypomniało Iza odnośnie płaszczyków itp. jak by ci moja torebka od narzędzi samochodowych do płaszczyka pasowała to daj znać wyczyszczem pozszywam i bedzie gites


lepsza niż Furla albo Prada
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:31, 28 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


lepsza niż Furla albo Prada


Madżen ona te narzędzia jest uprzejma trzymać w ........................ UWAGA ..............

torbie Louis Vuitton ... bezsprzecznie oryginał ...

bez komentarza




a może słówko jednak ... ja zamarłam (bo od jakiś lat 3 wiem o so chodzi z boskim lujem ) ... żona mojego ciotecznego brata to by resuscytacji wymagała ... a Joasia ma dizajnerski przybornik ... na budowę ... można ? ... można !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:32, 28 mar 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
późnym wieczorkiem odpowiem i nadrobię resztę ... robiliśmy murek do ogrodzenia (taaak ... podział ról jak zawsze ... ja paluszkiem i mózgiem operacji byłam ) ...

mam stokrotki !!! ... a co wszyscy mają mambę mam i ja


zmykam ale wrócę
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:05, 28 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Boski luj by się przydał jako przybornik ogrodniczki. SOM takie?
Muszę porposić aby mi szef na dwudziestolecie pracy taki sprawił. Może uzbiera przez te 15 lat
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies