Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Margarete 16:14, 02 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No, no stokrotki piekne, sama bym taka pania niechby pod cmentarzem z nich doszczętnie ograbiła...fajnie one pasują do szarości płyt i skrzyni vel donicy

Twoj rządkowy porządek....wsród tulipanów zachwycał mnie juz jesienią jak pokazywałas sadzenie tych cebul, ale jak zakwitnie to bedzie spektakl.
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 20:53, 02 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)






[


Genialne!!! Trzeba kopiować!!!
Płaszczyk idealny w swej prostocie, to lubię !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 20:59, 02 kwi 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


Genialne!!! Trzeba kopiować!!!
Płaszczyk idealny w swej prostocie, to lubię !


w temacie kopiowania Madżen ... to mój fron mocno madżeniem będzie kwitł ... no zrobie co mogę żeby dać tam coś od siebie ... ale ja Twoimi kjubami przesiąkłam do szpiku
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 21:06, 02 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale cudności te rabatki Stokrotki zachwycające Sadzenie od linijki się sprawdziło, będzie pięknie Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kuklik 00:40, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Cegła, tulipany, niezapominajki....cudny klimat, czekam na efekt...
Zaczynam coraz bardziej doceniać cegłę w ogrodzie.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Joaska 10:21, 03 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Konstancja30 napisał(a)


Asiu rabata powstaje z przesiewanej kupy ... a co w niej ??? ... no to ta głośna już na tym wątku niejasność ... wczoraj kilka razy doznałam olśnienia ... kilka razy zapomniałam co było w szczegółach tych moich bio eurek ... dwie wizje zapisałam ...

rabata ma ok 10 metrów wzdłuż ogrodzenia i na wprost frontu domu (a co najważniejsze na wprost okna kuchennego i gabinetu vel garderoby ciągle przeciągamy czym ma być klitka na lewo od schodów ...
to północna strona ale cień domu łaskawie nie nokautuje totalnie południowego słoneczka ... a wpływy wschodzącego i zachodzącego są bogate ... szerokość to ok 2 - 2,5 metra ... w zewnętrznych kubikach (prawy 3 lewy 2,5 metra) na środku jest po brzózce ...
pod brzózkami w planie rozplenice ... i kulki buksika no bo jak brzózka bez kulek (w sumie wielkich wymagań nie mam pod każdą brzózką widzę 5 kulek ... )
http://www.pinterest.com/pin/437975132484468675/
http://www.pinterest.com/pin/437975132484468615/

... obwódka bergenia to na bank bo zakochałam się w tej kapuście na amen i berberys ... za brzózkami tuż przy płocie jakiś zwiewny miskant (idea ma być trawiasto ) ...
pomiędzy kubikami z brzózkami jest zaplanowane troszeczkę ... tu mam niejasność ... niejasność mam bliżej ogrodzenia ... w przodzie widzę dwuszereg ... no może trójszereg dzielnego wojska trawek ... http://www.pinterest.com/pin/437975132484469368/

majaczą mi się tam zacne róże wijące się wokół stożka (jak w zimozielonym chyba ... albo z lustrem mylę te dwa dzieła zielonej sztuki ) ... ale i plamy koloru z okrywowych lub miniaturowych bo te plamy mam życzenie w ryzach trzymać więc miniaturki grzeczniejsze ...

chciałabym tam przemycić jakieś bylinki ... ale tu mocna niejasność ... jakiś kosmos ciemnoczerwony błąkający się w źdźbłach traw ...
http://www.pinterest.com/pin/437975132484468972/
http://www.pinterest.com/pin/437975132484468657/

mam obrazy pod powiekami ... patrzę na nie i wszystko wiem ... tylko jak otwieram te oczy cały misterny plan ......................... same wiecie ........



Izus jak plany som to i wykonanie będzie a zdjęcia znowu mnie pewnie pochłoną na 2 godziny bo jak takie podsyłasz to nie sposób innych nie przeanalizować!

Trawki, bukszpany róże i brzozy .... jak dla mnie idealne połączenie no i bergenia która i ja kocham niezmiernie !
też chyba dorosłam do zapodania sobie brzózek na rabacie, a co mi tam pompa ciepła, małe posadzę to sobie korzenie drogę znajda żeby mi rurek nie powyginać ja do tego bym dodała jeszcze rozchodniki, ale nie wiem czy nie za mało słonecznie u ciebie było by dla nich.
a co do pokoiku czy garderoba czy adamowe studio to chyba zanim Adamo ten stateczek skończy to wiesz garderobę sobie gdzie indziej zrobisz a adamowi taki pokoik z takim widoczkiem po tej robocie ogrodowej się chyba należy
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mala_Mi 13:27, 03 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Leżę ze śmiechu.. nadrabiam zaległości....
I zakochałam sie w Asi.. naprawdę.. taka bratnia dusza... louis vuitton ... wiem teraz co to jest... wygooglałąm.... dowód na to pokazuję ... 5800... boziu.. widzisz i nie grzmisz.. ile za to bym miała dobra... nie mówię, że takimi stokrotkami spod cmentarza obsadziłabym chyba cały ogród..
Niezapominajki się wysiewają... wiec przekwitłe wyrzucisz , a posadzisz jakieś np. jednoroczne.. a jesienią pozbierasz siewki .. i posadzisz z powrotem w miejsce jednorocznych.. i za rok znów będzie pięknie, a nawet piękniej bo tulipanów przybędzie.. możesz posiać i to niedługo pomiędzy tulipany i niezapominajki kosmos.. jest wysoki.... i nie wiem czy nie za wysoki dla ciebiekosmos - onętek lub taki kwiaty pełne

U mnie fajnie sie sprawował maczek kalifornijski.. tylko czy kolor Ci podejdzie. maczek kalifornijski i nie wiem czy nie będzie tu za ciemno i za mokro..

A może astry, cynie.... albo szałwia trójbarwna..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joaska 14:52, 03 kwi 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)
Leżę ze śmiechu.. nadrabiam zaległości....
I zakochałam sie w Asi.. naprawdę.. taka bratnia dusza... louis vuitton ... wiem teraz co to jest... wygooglałąm.... dowód na to pokazuję ... 5800... boziu.. widzisz i nie grzmisz.. ile za to bym miała dobra... nie mówię, że takimi stokrotkami spod cmentarza obsadziłabym chyba cały ogród..
Niezapominajki się wysiewają... wiec przekwitłe wyrzucisz , a posadzisz jakieś np. jednoroczne.. a jesienią pozbierasz siewki .. i posadzisz z powrotem w miejsce jednorocznych.. i za rok znów będzie pięknie, a nawet piękniej bo tulipanów przybędzie.. możesz posiać i to niedługo pomiędzy tulipany i niezapominajki kosmos.. jest wysoki.... i nie wiem czy nie za wysoki dla ciebiekosmos - onętek lub taki kwiaty pełne

U mnie fajnie sie sprawował maczek kalifornijski.. tylko czy kolor Ci podejdzie. maczek kalifornijski i nie wiem czy nie będzie tu za ciemno i za mokro..

A może astry, cynie.... albo szałwia trójbarwna..

ANiu wiesz co to ja tego ... louis vuitton... wyszoruję pozszywam i wystawię na alle .. i sobie cisy za niego kupię no wiesz że ja chyba tak na prawdę zrobię ... i nie za jakieś 5800 a za 1000 oddam a co niech będzie moja strata
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mala_Mi 23:20, 03 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Asia.. ja też mam jakiegoś.. dostałam... i się poniewiera gdzieś.. może i na śmietniku... nawet nie wiedziałam jakie dobro miałam... trza było pozszywać i nawet za 500 puścić..
Ale znalazłam i za 8000$... ale to na pewno nie mój model.. mój był prosty...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mathildis 00:11, 04 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Konstancja30 napisał(a)





To zdjęcie mnie urzekło ... już wygląda ciekawie, a jak wszystko zacznie kwitnąć będzie bossssko
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies